Felix Jaehn wraca do Polski. Już w sobotę zagra w Warszawie!

Autor wielu globalnych hitów wystąpi w warszawskim klubie Bank. To będzie naprawdę gorąca noc pełna wyselekcjonowanej muzyki House!

sunrise

Jeden z najbardziej popularnych niemieckich producentów muzyki tanecznej ponownie odwiedzi nasz kraj. Już w sobotę 23 marca Felix Jaehn zagra w Warszawie. Autor takich hitów jak “Ain’t Nobody”, “Hot2Touch” czy remiksu “Cheerleader” swoje DJskie umiejętności zaprezentuje w klubie Bank.

Felix już nieraz udowodnił, że potrafi rozkręcić każdą imprezę. W swoich setach łączy muzykę popularną z najlepszymi klubowymi dźwiękami. Podczas jego występów można usłyszeć przede wszystkim tech-house, deep-house i plażowy chill-house, ale też mocniejsze festiwalowe brzmienia. Niemiec występował już na największych światowych festiwalach – w Polsce debiutował w roku 2016 jako support przed jedynym w naszym kraju koncertem Avicii’ego, natomiast po raz ostatni Niemiec zaprezentował się przed polską publicznością podczas ubiegłorocznej edycji Sunrise Festival.

kalendarz

Impreza z Felixem w roli głównej startuje punktualnie o godzinie 22:00. Jako support wystąpi dobrze znany fanom klubowych brzmień DJ Roko, grający w klimatach house i deep. Organizatorzy przygotowali też pokazy ognia i świateł, wyrzutnie CO2 oraz występy tancerzy. Zapowiada się naprawdę gorąca noc! Bilety można kupić w przedsprzedaży lub w dzień eventu w kasie klubu przy ulicy Mazowieckiej 14 w Warszawie.

kalendarz

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?