Mocny bass house prosto z Polski. Barthezz Brain prezentuje nowy numer pt. “Freak”

Polski DJ i producent Barthezz Brain wydał ostatnio na świat bass house’ową petardę w postaci numeru “Freak”.

emuze.me

Polska scena EDM w ostatnich latach stała się obfita w wielu naprawdę utalentowanych DJów i producentów. Oprócz dobrze znanych nazwisk, mamy również coraz szerszą bazę pretendentów, którzy budują swoją pozycję na scenie. Do tego grona możemy zaliczyć twórcę o nazwisku Bartek Pamrów, którego możecie znać bardziej jako Barthezz Brain. Rezydent siedleckiego klubu Bohema w ubiegłym miesiącu wydał na świat utwór “Back Down” stworzony wspólnie z Maxem Klimkiem, który w swoich setach grali m.in. Emdi oraz duet Showtek. Teraz przyszła pora na podtrzymanie dobrej passy w postaci nowego numeru, zatytułowanego “Freak“.

W swoim ostatnim wydaniu Bartek stawia na niezwykle mocne, bass house’owe brzmienia, które spokojnie nadają się na niejedną imprezę czy też domówkę.

„Freak” bez wątpienia szufladkuje się w mrocznym i temperamentnym bass housie. Intrygujący wokal, energetyczny, acz mglisty drop oraz tłusty bass doskonale podkreślają tę stronę, którą chciałem przed Wami odsłonić – Ciemna Strona Mocy… nooo, w takie karty gramy!

Myślę, że to kawałek, który spodoba się zarówno młodemu pokoleniu, jak i nieco starszym wyjadaczom.

Bartek Pamrów aka Barthezz Beain

Produkcja wydana nakładem Peak Hour Music przypadła do gustu chociażby Madisonowi Marsowi, który zagrał najnowszy wypust polskiego twórcy w swoim podcaście “House of Mars“.

W sumie, biorąc pod uwagę support Madison Marsa śmiało mogę stwierdzić, że dałem radę… ale nie ukrywam – byłem nieźle zaskoczony, bo, jak wiemy, Madison reprezentuje nieco inny styl. Głęboko jednak wierzę, że to nie jest jednorazowa przygoda.

Bartek Pamrów aka Barthezz Brain

Numer udowadnia, że warto sprawdzać również propozycje spod mniej znanych aliasów – bo wśród nich można znaleźć interesujące kąski. Wierzymy w to, że Barthezz Brain jeszcze nieraz nas pozytywnie zaskoczy – a tymczasem zachęcamy do sprawdzenia “Freak”. Numer jest już dostępny w serwisach streamingowych oraz sklepach, wszystko znajdziecie tutaj.

emuze.me

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?