Tune Of The Year

HyperionDev to firma działająca w sektorze zdalnego nauczania. We współpracy z Black Coffee zapewnią niezbędną edukację programistyczną dla najbardziej obiecujących uczniów.

Serwis powstał w 2012 roku w RPA. Przez minione lata zdołali z kilkuosobowego zespołu rozwinąć się do poziomu dwóch kampusów biurowych i ogromnej platformy e-learningowej. Inicjatywa szczyci się bardzo dynamicznymi i przystępnymi metodami nauczania. Obecnie z usług platformy korzystają adepci programowania z ponad 40 krajów. Certyfikowani absolwenci zdobyli posady w takich gigantach jak Amazon czy IBM. Najszybsza ścieżka nauczania dla świeżaków to 3 do12 miesięcy, aby móc ubiegać się o zatrudnienie. Trzeba przyznać, że jest to dość krótki czas, jednak absolwenci Hyperiona widniejący na stronie projektu są żywym przykładem, że się da!

Właśnie we współpracy z tą instytucją Black Coffee, południowoafrykański producent muzyki house, postanowił zrobić coś dobrego.

Pula stypendium, które ufunduje twórca, w przeliczeniu na złotówki opiewa na niemal 900 000 PLN! HyperionDev szuka marzycieli, którzy chcą zmieniać świat za pośrednictwem technologii. Wymagania rekrutacyjne opiewają na nagranie minutowego wideo o sobie i swoich planach oraz pracę pisemną.

Regulamin mówi, że nauczanie dla zwycięzców będzie odbywało się zdalnie, a więc można próbować swoich sił z Polski. Być może to Tobie uda się wziąć udział w tej fuzji świata programistycznego i muzyki elektronicznej!

Tune Of The Year