Sikdope headlinerem największego w Niemczech festiwalu z bass music!

Blacklist Festival odsłania pierwsze karty – oprócz polskiego producenta wystąpią m.in. LNY TNZ, Moksi oraz Joyryde!

kalendarz

Liczne imprezy tematyczne w kolońskim superklubie Bootshaus (przykładowo w tym roku wystąpili tam Kayzo, Fox Stevenson, Boombox Cartel, Valentino Khan oraz SVDDEN DEATH) oraz współprace z holenderskimi i niemieckimi eventami (New Horizons, SonneMondSterne, Parookaville i Stereo Sunday) sprawiły, że ekipa Blacklist postrzegana jest jako jedna z najlepiej prosperujących marek propagujących brzmienia z nurtów trap, dubstep i pochodnych. Teraz przyszedł czas na krok w przód – a będzie nim Blacklist Festival.

Impreza, reklamowana jako największe w Niemczech halowe wydarzenie skupione wyłącznie na bass music, została ogłoszona już kilka miesięcy temu – jednak dopiero teraz poznajemy pierwszych artystów, którzy zjawią się 2 października w Turbinenhalle Oberhausen.

emuze.me

Podczas tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia wystąpi kilkudziesięciu artystów – wśród nich Polak! Chodzi rzecz jasna o Dawida Kabacińskiego aka Sikdope, który zagra set b2b z amerykańskim DJem i producentem, noszącym pseudonim Ghastly.

Polski producent jest także headlinerem oficjalnego preparty przed Blacklist Festival. Impreza odbędzie się już 21 czerwca w Bootshaus – więcej szczegółów tutaj.

ultra

Na razie jednak wróćmy do październikowego eventu – oprócz polskiego akcentu, w lineupie nie zabraknie bassowych nazwisk z najwyższej półki – potwierdzeni zostali bowiem między innymi Joyryde, Moksi, LNY TNZ, Zomboy oraz Herobust. Na samym początku dostajemy więc kilka bomb, które mogą koneserów mocnego grania szybko przekonać do zakupu biletów – a te można kupić już od kilku miesięcy!

Pula early bird zdążyła się już wyprzedać, ale nadal dostępne są wejściówki w cenie 42 euro + podatek – więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

kalendarz

Total
30
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?