Pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Blasterjaxx już dostępny. Krążek jeszcze w tym roku!

Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu formacja określa “hymnem przyjaciół”. Fani charakterystycznego brzmienia Blasterjaxx mają powody do zadowolenia!

silesia beats

Jeśli mielibyśmy wskazać jakiś czołowy alias specjalizujący się w bigroomowych brzmienaich, bez wahania wskazalibyśmy Blasterjaxx. Projekt kierowany przez Thoma i Idira wyniósł ten gatunek na szczyty popularności. Panowie w ostatnim czasie skupili się na swoim debiutanckim albumie, który światło dzienne ma ujrzeć w najbliższym czasie. Na zachętę duet wydał właśnie pierwszy singiel z nadchodzącego krążka.

O debiutanckim albumie Holendrów mówi się już od dłuższego czasu. Już pół roku temu podczas konferencji na Amsterdam Dance Event zaprezentowali wersję roboczą dziennikarzom. Z kolei w styczniu na swoim Instagramie poinformowali o nazwie albumu i planowanym wydaniu.Perspective” – bo tak nazywa się krążek Blasterjaxx – ma zostać wydany w drugim kwartale tego roku. Na płycie znajdzie się pełna gama gatunków – big room, hardstyle czy techno. Na razie wydano pierwszy singiel z longplay’a – “Super Friends”.

jay_cluss

W „Super Friends” wokal i pozytywna atmosfera doskonale się uzupełniają tworząc ostateczny „hymn przyjaciół”. Głos Jacka wraz z chwytliwą melodią w breakdownie to jest magia. Jest też sporo energii i pozytywny drop, który okazał się idealnym dla tego singla.

Blasterjaxx

Utwór charakteryzuje się sporą dawką energii i charakterystycznymi dla duetu dźwiękami. Wokalu użyczył Jack Wilby, co w całości daje nam niezwykle przyjemny utwór, który zagości z pewnością na niejednej playliście. Ciekawostką jest fakt, że reżyserią i produkcją teledysku zajął się team powiązany z inną holenderską gwiazdą EDM – Martinem Garrixem.

ultra

Jeśli kolejne utwory z albumu “Perspective” będą prezentowały równie wysoki poziom, to jesteśmy wręcz pewni, że krążek odniesie spory sukces. Redakcja Shining Beats z niecierpliwością czeka na kolejne produkcje od Blasterjaxx. A jeśli chcielibyście zobaczyć ich w akcji, to mamy dobrą wiadomość. Thom będzie reprezentował formację w Polsce podczas występu na Beach Party w Trzciance.

kalendarz

silesia beats

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?