Blinders prezentuje jeszcze ostrzejszą odsłonę swojego stylu. Poznajcie “Sabotage”!

Blinders powrócił do STMPD RCRDS, wytwórni Martina Garrixa, ze swoją najnowszą produkcją “Sabotage”. Ten numer to prawdziwy ogień!

2sher

Nasz Polak Rodak Blinders w ostatnim czasie prowadzi niezwykle aktywny cykl wydawniczy. Mateusz w tym roku wydał aż cztery single, w tym niespodziewany collab z Cesqeaux czy SWACQ’iem. Teraz przyszedł czas na wydany nakładem (jakżeby inaczej) STMPD RCRDS piąty już w 2020 roku numer.

Nie powinno być zaskoczeniem dla nikogo, jeśli powiemy, że “Sabotage” – bo tak zwie się najnowszy track Polaka – jest naprawdę energetyczny. W swojej najnowszej produkcji Blinders postawił na sprawdzone, charakterystyczne dla siebie dźwięki. Wprawny słuchacz może wprawdzie dostrzec w dropie pewne podobieństwa do utworu “Hydra”. Niemniej jednak słychać wyraźną dozę eksperymentu ze stylem, co zdecydowanie napawa optymizmem.

Numer jeszcze przed premierą w swoich radio shows grali Dash Berlin, Dimitri Vegas & Like Mike, Blasterjaxx oraz – a jakże – Martin Garrix. Early support prezentuje się więc naprawdę godnie, podobnie jak sam track, który możecie sprawdzić poniżej.

2sher

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?