ghostproductions.pl

UPDATE: Pojawiło się nowe oświadczenie dotyczące warunków wstępu na koncert Borisa Brejchy. Wszystkie informacje znajdziecie pod tym linkiem.

W naszym kraju powoli trwa luzowanie obostrzeń. Oczekiwaliśmy, że na środowej konferencji prasowej ministra zdrowia pojawią się informacje dotyczące klubów, jednakże na ten moment nie usłyszeliśmy żadnych konkretów. Z powodu dość małej ilości wytycznych dotyczących imprez masowych, wiele nadchodzących eventów stoi pod znakiem zapytania. Było tak również w przypadku występu Borisa Brejchy w Twierdzy Modlin. Organizatorzy uspokajają jednak – 25 czerwca wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Nie obyło się jednak bez kilku kompromisów, które raczej nie powinny dziwić.

Boris Brejcha tylko dla zaszczepionych

Jak czytamy w oświadczeniu organizatorów imprezy, na koncert będą miały wstęp jedynie osoby posiadające zaświadczenie o zaszczepieniu. W grze jest również umożliwienie wstępu ozdrowieńcom oraz osobom posiadającym negatywny wynik testu COVID-19 z ostatnich 48 godzin.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Boris Brejcha wystąpi w 2021 roku w Polsce dwukrotnie. Koncert ma odbyć się w grudniu i to właśnie wtedy swój bilet będą mogli wykorzystać ci, którzy nie pojawią się w Twierdzy Modlin w czerwcu.

Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Boris Brejcha w Twierdzy Modlin – oświadczenie

Po wielu miesiącach przerwy wreszcie możemy powiedzieć – do zobaczenia 25 czerwca w Twierdzy Modlin! Ostatnie miesiące były dla nas wszystkich bardzo trudne. Pandemia niemalże na każdej płaszczyźnie ingerowała w nasze życie. Dziś, tuż po konferencji Ministra Zdrowia i przeanalizowaniu sytuacji ogłaszamy, że wydarzenie odbędzie się, na zasadach wytyczonych przez rząd.

Na ten moment wstęp jest możliwy wyłącznie dla osób, które zaszczepiły się choć jedną dawką przeciw COVID-19. Weryfikacja uczestników będzie odbywać się na podstawie jednej z trzech możliwości. Są nimi:

– certyfikat szczepienia w aplikacji mObywatel
– oświadczenie z portalu gov.pl o zaszczepieniu
– pisemne, indywidualne oświadczenie o przebyciu szczepienia.

Zdajemy sobie sprawę, że rozwiązania, które wytyczył rząd nie są idealne. Niestety nie mamy na nie wpływu. Rozumiemy, że nie wszyscy będą mieli możliwość zaszczepienia się przed 25 czerwca, dlatego prowadzimy rozmowy dotyczące możliwości uczestnictwa w wydarzeniu dla osób, które posiadają zaświadczenie przebycia choroby COVID-19, a także tych, które okażą negatywny test zrobiony 48h przed wydarzeniem. W tej sprawie wrócimy do Was najszybciej jak to możliwe! Mamy nadzieje, że pod koniec następnego tygodnia uda nam się otrzymać pozytywną odpowiedź w tej sprawie.

Razem z managementem Borisa podjęliśmy również decyzję, że osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w najbliższym wydarzeniu z powodu braku szczepienia, będą miały możliwość wykorzystania swojego biletu na kolejny event z udziałem Brejchy. Już teraz możemy powiedzieć, że jest on zaplanowany na grudzień 2021. Przewidujemy również opcję zwrotu biletu dla osób, które nie będą chciały dokonać wymiany. W tej kwestii wrócimy do Was w najbliższym czasie.

Przygotowania do wydarzenia rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu, a teraz wkraczają one w decydującą fazę. Jeśli pamiętacie FSO1 na warszawskim Żeraniu sprzed niemalże dwóch lat możemy Was zapewnić, że wydarzenie w Twierdzy Modlin będzie potężniejsze pod każdym względem! Jeszcze raz podkreślamy, Boris Brejcha: Twierdza Modlin odbędzie się!

– Follow The Step

ghostproductions.pl