Bounce Inc. powraca do labelu Playbox. “Rock The Place” już dostępne!

kalendarz

Włodarze niemieckiej wytwórni Playbox Music najwyraźniej upatrzyli sobie polską myśl muzyczną jako jeden z istotnych filarów swojego katalogu wydawniczego. Swoje utwory wydawała tam nasza liczna reprezentacja – chociażby DJ Kuba & Neitan, Twisterz, Mikro, KJ, Raveboiz czy właśnie Bounce Inc., którzy wspólnie z Twoloud – założycielami wytwórni – wylansowali takie klubowe hity jak “Hope” czy “Bonkers”.

I właśnie Adrian i Hubert postanowili w ubiegły piątek powrócić do tego labelu ze swoim najnowszym kawałkiem. Nosi on nazwę “Rock The Place” i – nie bójmy się tych słów – ma spore szanse, aby zawędrować wysoko w zestawieniu Beatportu – w ciągu weekendu udało się temu numerowi zawędrować na 36. pozycję w rankingu w kategorii Electro House.

kalendarz

Jeśli chodzi o supporty – tutaj na razie średnio na jeża, ale potencjał jak najbardziej jest i kwestią dni jest rozniesienie się tego utworu po branży – tak więc o ten aspekt się nie martwimy.

ultra

Osoby, które lubią charakterystyczny styl, znany dobrze entuzjastom labelu Playbox, z pewnością polubią ten track. A jeśli nie wiecie, o co chodzi – sprawdźcie poniżej!

kalendarz

 

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?