Jak to jest być DJem, dobrze? Na to pytanie podczas Clubsound DJs Day odpowie czołówka polskiego EDMu

14 marca w klubie Holidays Orchowo czołowe postaci polskiej sceny klubowej wyjaśnią wszystko, co najważniejsze w pracy DJa podczas Clubsound DJs Day.

kalendarz

Wśród naszych czytelników są z pewnością osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę za DJką tudzież zdążyły już w branży postawić swoje pierwsze kroki. Z pewnością w każdym z wypadków istotne są porady od osób mających większe doświadczenie w branży. Producenci muzyczni mają w naszym kraju kilka opcji do nauki i networkingu – między innymi Masterclass produkcji EQ Music czy warsztaty Surrounded Audio. Z kolei DJe na coś dla siebie musieli czekać do ubiegłego roku – wtedy to na rynku pojawiło się Clubsound DJs Day.

Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce w nieczynnym już bydgoskim klubie Epic, i już podczas niej ogłoszono lokalizację edycji tegorocznej. Tym razem wydarzenie odbędzie się w klubie Holidays Orchowo, i to już naprawdę niedługo, bo w sobotę 14 marca.

kalendarz

Obraz może zawierać: tekst

Czołówka polskiej sceny na wyciągnięcie ręki

Podczas eventu będzie można wziąć udział w wielu interesujących z perspektywy DJa czy producenta atrakcjach. Czołówka polskiej sceny – zarówno stare wygi jak i młodzi gniewni – będą wyjaśniać meandry sztuki DJskiej, tak od strony technicznej, jak i czysto branżowej.

ultra

Oprócz tego przewidziany jest pokaz sprzętu DJskiego i jego możliwości, DJ contest, warsztaty dotyczące produkcji muzyki, a także panele dyskusyjne. Szczególnie ten ostatni aspekt będzie w naszej opinii najbardziej wart uwagi – bowiem dyskusję poprowadzą czołowe postaci polskiej sceny klubowej. I tak:

DJ Adams z klubu Kotwica w Szymbarku opowie o budowaniu wizerunku DJa i producenta
Łukasz Głowacki pokaże świat EDM widziany z perspektywy managera klubu Holidays Orchowo
Meszi z klubu Holidays Orchowo objaśni, na czym tak naprawdę polega praca DJa
Robert Sroczyński z DJ Union wyłoży kwestie prawne – czyli uwielbiane przez każdego tzw. ZAiKSy
Diabllo z Clubsound Management i agencji MDT weźmie na warsztat obecną kondycję polskiej sceny klubowej

Do dyspozycji osób, które przyjdą do klubu, będzie czołówka polskiej sceny klubowej, w następującym składzie:

– Skytech
– I.GOT.U
– Diabllo
– Krzysztof Chochlow
– DNF
– Matys
– Mikro
– DJ Quiz
– Crankids
– Emdi
– KOFM
– Meszi
– Adams
– Melo.Kids
– Majlo
– Young Dee
– M-Fire
– Sweet Lady
– Mave

kalendarz

W klubie pojawi się również gość specjalny – CJ Stone – który poprowadzi demo session oraz swój masterclass. Ważnym punktem dnia będzie także występ Maćka Kwaska aka Mave – a więc obecnego Mistrza Polski DJów, który zaprezentuje możliwości sprzętu marki Pioneer.

Część dzienna rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do 19. Co istotne – wejście jest darmowe i bez ograniczeń wiekowych. Pełną ramówkę znajdziecie poniżej.

Obraz może zawierać: tekst

Część nocna to biletowana impreza, na której zagrają DJe i producenci, którzy w ciągu dnia będą wykładać, jak to jest być DJem. Więcej informacji pojawi się na dniach na social mediach klubu Holidays Orchowo.

ultra

kalendarz

Już teraz bardzo gorąco zapraszamy do Orchowa – szczególnie, że my także tam będziemy!

https://www.youtube.com/watch?v=8wnfIA9PM90

kalendarz

kalendarz

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?