Już w ten weekend transmisja z festiwalu Coachella. Występy z aż sześciu scen!

Choć bilety na festiwal Coachella nie sprzedają się tak, jak kiedyś, to i tak będzie się dziać. To wszystko do zobaczenia w sieci!

kalendarz

Duże występy, obecność dużych gwiazd i osób, które przyjeżdżają tylko po to, aby się podlansować – tak w paru słowach można określić festiwal Coachella. Jedno z najbardziej medialnych wydarzeń muzycznych w sezonie rusza już w ten weekend. Choć lineup obfituje w międzynarodowe postaci, to sprzedaż biletów nie idzie tak, jak organizatorzy zapewne by sobie tego życzyli. W dalszym ciągu są bowiem dostępne bilety na drugi weekend eventu – podczas gdy w poprzednich latach rozchodziły się one na pniu na długi czas przed otwarciem bram. Mimo to, odbywający się w Kalifornii event przykuwa uwagę zarówno fanów muzyki, jak i osób zaznajomionych ze światem celebrytów. My skupiamy się na tej pierwszej grupie, dlatego też w tym tekście mamy dla was szczegóły dotyczące tradycyjnej transmisji na żywo z Empire Polo Club.

Coachella 2024 – transmisja na żywo

Tak, jak w ubiegłym roku, będziemy mogli zobaczyć występy z festiwalu Coachella. Organizatorzy zapowiedzieli, że podczas dwóch weekendów – 12-14 i 19-21 kwietnia będą emitowane koncerty z w sumie sześciu scen. Są to Coachella Stage, Outdoor Theatre, Sahara, Mojave, Gobi i Sonora. Jest duże prawdopodobieństwo tego, że emitowane będą także występy headlinerów, którymi są Lana Del Rey, Doja Cat oraz Tyler, The Creator. Fani elektroniki także będą mieli ciekawie. W lineup’ie znajdują się chociażby DJ Snake, John Summit, Anyma, Steve Angello, Peggy Gou, Justice, Purple Disco Machine, ISOKNOCK (isoXO b2b Knock2) oraz Brutalismus 3000. Na razie nie wiemy, które z tych występów będą transmitowane. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że zgody na obecność w livestreamie nie wyrażą tylko pojedyncze nazwiska.

kalendarz

Transmisja na żywo z Coachella 2024 będzie – jak przez ostatnich kilkanaście lat – dostępna na platformie YouTube. Streamy ruszają w nocy z piątku na sobotę o godzinie 1:00 czasu polskiego. Na naszej stronie będziecie mogli na bieżąco sprawdzać szczegóły odnośnie tego, kogo występy będzie można zobaczyć.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?