Carl Cox z własną sceną na Sunrise Festival 2020!

W tym roku na pierwszy ogień idzie Techno. Po 10 latach do Polski powraca bowiem legenda tej muzyki – Carl Cox! Anglik przejmuje Black Stage 24 lipca.

kalendarz

Już za 150 dni wystartuje największa osiemnastka w Polsce. W dniach 24-26 lipca Kołobrzeg – a konkretnie Podczele – znów zamieni się w EDMową stolicę Polski, a wszystko to w ramach Sunrise Festival 2020. Ostatnie dni upływają pod znakiem gradobicia informacji dotyczących tegorocznej imprezy. Poznaliśmy już charakterystykę gatunkową scen, dowiedzieliśmy się także, że do pięciu ubiegłorocznych scen dołączy kolejna – Sun Stage. Z kolei w poniedziałek agencja MDT przedstawiła ceny biletów, których sprzedaż ruszy 1 marca w samo południe.

Carl Cox w Polsce

Teraz przyszedł czas na chyba najważniejszą rzecz – czyli lineup. Dziś poznaliśmy pierwszych kilka nazwisk z liczącego ponad setkę lineup’u. Wzorem poprzednich edycji, na pierwszy ogień idą czołowe gwiazdy – jednak tym razem będą to gwiazdy techno. Wszystko to pod egidą prawdziwej legendy tej muzyki, która ostatni raz w Polsce wystąpiła dekadę temu. 24 lipca Carl Cox wraz z zaproszonymi gośćmi przejmie Black Stage!

emuze.me

Anglikowi będą towarzyszyć:

Andrea Oliva
Anna Tur b2b Metodi Hristov
Sasha b2b John Digweed

ultra


Kolejne nazwiska na dniach

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się w nadchodzących dniach. O wszystkim, co ważne, dowiecie się z naszego portalu oraz ze strony sunrisefestival.pl, gdzie w niedzielę ruszy sprzedaż biletów.

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. W tym roku na sześciu scenach ma wystąpić ponad 100 artystów z całego świata. Więcej informacji na temat biletów znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?