Czad Festiwal ODWOŁANY!

2sher

Wiemy, że Czad Festiwal nie ma zbyt wiele wspólnego z muzyką EDM (poza ubiegłoroczną edycją, która miała wpływ na powstanie Tropical Vibe Festival), niemniej chociażby z racji na powiązania organizatorskie warto wspomnieć o tym i tutaj, na portalu traktującym stricte o muzyce elektronicznej.

Już wczoraj wieczorem ze strony bileterii Festicket pojawiły się informacje na ten temat. Fakt, iż na Facebookowej stronie festiwalu od około trzech tygodni nie pojawił się żaden nowy wpis (co raczej na kilka tygodni przed odbyciem się eventu się nie zdarza), tylko podsycał spekulacje.

emuze.me

Niepewność trwała aż do dzisiejszego poranka, kiedy to na Facebooku Czadu oraz na stronie internetowej zostało zamieszczone oficjalne oświadczenie o odwołaniu festiwalu.

ultra

Organizatorzy tłumaczą tą decyzję “małym zainteresowaniem oraz niechęcią i utrudnieniami ze strony niektórych lokalnych środowisk”. Poniżej znajdziecie treść oświadczenia wraz z informacjami, w jaki sposób odzyskać pieniądze za bilety.

Jak wspomnieliśmy, za Czad Festiwal i Tropical Vibe Festival odpowiada ta sama agencja. Miejmy nadzieję, że odwołanie rockowej imprezy z kilkuletnią tradycją nie odbije się negatywnie na EDMowym evencie, która odbędzie się już w ostatni weekend wakacji.

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?