Czad Festiwal ODWOŁANY!

sunrise

Wiemy, że Czad Festiwal nie ma zbyt wiele wspólnego z muzyką EDM (poza ubiegłoroczną edycją, która miała wpływ na powstanie Tropical Vibe Festival), niemniej chociażby z racji na powiązania organizatorskie warto wspomnieć o tym i tutaj, na portalu traktującym stricte o muzyce elektronicznej.

Już wczoraj wieczorem ze strony bileterii Festicket pojawiły się informacje na ten temat. Fakt, iż na Facebookowej stronie festiwalu od około trzech tygodni nie pojawił się żaden nowy wpis (co raczej na kilka tygodni przed odbyciem się eventu się nie zdarza), tylko podsycał spekulacje.

kalendarz

ultra

Niepewność trwała aż do dzisiejszego poranka, kiedy to na Facebooku Czadu oraz na stronie internetowej zostało zamieszczone oficjalne oświadczenie o odwołaniu festiwalu.

Organizatorzy tłumaczą tą decyzję “małym zainteresowaniem oraz niechęcią i utrudnieniami ze strony niektórych lokalnych środowisk”. Poniżej znajdziecie treść oświadczenia wraz z informacjami, w jaki sposób odzyskać pieniądze za bilety.

sunrise

Jak wspomnieliśmy, za Czad Festiwal i Tropical Vibe Festival odpowiada ta sama agencja. Miejmy nadzieję, że odwołanie rockowej imprezy z kilkuletnią tradycją nie odbije się negatywnie na EDMowym evencie, która odbędzie się już w ostatni weekend wakacji.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?