Najpierw Revealed, teraz label braci Showtek. Sprawdź nowy singiel od Daav One!

Dawid Raczyński aka Daav One nie zwalnia tempa. Po premierowym wydaniu w Revealed Recordings, przyszedł czas na wizytę w wytwórni braci Showtek.

emuze.me

Daav One to jeden z najlepiej rozwijających się producentów w naszym kraju. Jeszcze nie tak dawno Dawid miał okazję wraz z Bounce Inc. wydać utwór w Revealed czy współpracować z australijskim duetem Rave Radio. Teraz Polak wydaje swój kolejny collab – tym razem w Skink, czyli wytwórni braci Showtek.

To nie pierwszy raz, kiedy Polak zasila katalog tego labelu. Wcześniej w Skink swoje utwory wydawali chociażby LOUD ABOUT US! czy Dirty Rush & Gregor Es, którzy jeszcze w tym roku wydadzą kolejny utwór w tej wytwórni. Teraz do tego grona dołącza pomorski twórca, któremu towarzyszy holendersku duet NEVERGLOW. Panowie mieli okazję już wcześniej ze sobąpracować, o czym Dawid wspominał w wywiadzie dla Shining Beats.

emuze.me

Nowa produkcja nosi tytuł “Right Back”. Po raz kolejny mamy do czynienia z klubowym bangerem, mającym niezwykle duży potencjał, by podbić klubowe parkiety. Świadczą o tym chociażby supporty od właścicieli wytwórni Showtek oraz coraz częściej wspierającego naszych artystów Fedde Le Granda. Utwór jest już dostępny na wszystkich popularnych platformach muzycznych oraz na YouTube.

foto: Magnes Club/Dawid Szubert

emuze.me

emuze.me

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?