ghostproductions.pl

Rampage pokazuje, że chcieć to móc. Festiwal był ten podwójną ofiarą pandemii. Halowa odsłona imprezy w 2020 roku została odwołana dosłownie kilka dni przed planowaną datą odbycia się. Do tej pory nie odbyły się również outdoorowe odmiany drum n bassowego i dubstepowego święta. Jednak by wynagrodzić przerwę fanom mocniejszego grania, organizatorzy planują darmową imprezę. O pierwszych informacjach na temat tego wydarzenia pisaliśmy tutaj. Teraz poznaliśmy więcej informacji, w tym pełny lineup.

Darmowe szaleństwo

Patrząc na ogłoszone nazwy, które zagrają na Rampage Free Party, można się mocno zdziwić. Organizatorzy belgijskiej imprezy postarali się o zaangażowanie solidnych postaci sceny basowej. Nie brakuje również ciekawych i zaskakujących b2b. Takiego lineupu mogą zazdrościć niejedne płatne wydarzenia specjalizujące się w takich muzycznych klimatach – a mamy przecież do czynienia z darmowym eventem.

W dniach 14-15 sierpnia na terenie Kristalpark Lommel zagrają:

Alora
Andromedik
Apashe
Bare Up
D-Nasty
DJ Phantasy & Ic3
ECRAZE & Graphyt
Franky Nuts b2b Oliverse
Funtcase
Hedex & MC Skywalker
IMANU b2b Buunshin
Kanine
Kara
Koven
Maduk
Mel
Murdock
Point.black
T & Sugah b2b NCT
Used
The Caracal Project b2b Skylark

Rampage Free Party – dla kogo?

Na imprezę wstęp będą mieli uczestnicy z Europy, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. To wszystko ze względu na aktualną pandemiczną sytuację. Impreza będzie miała miejsce na terenie Kristalpark Lommel, do którego dotarcie będzie ułatwione dzięki festiwalowym busom. Przejazd będzie można dokupić przy pobieraniu darmowego biletu na samą imprezę. Jednak, by wejściówka była aktywna, trzeba dokupić 5 biletów na napoje na każdą osobę i dzień, w którym uczestniczy w imprezie. Ma to być zabezpieczeniem dla organizatorów, by bez powodu nie rejestrować się na imprezę. Wstęp na wydarzenie będzie możliwy poprzez ukazanie negatywnego wyniku testu lub paszportu covidowego. Będzie możliwe również wykonanie testu na terenie festiwalu. Możliwe jest też zakupienie miejsca na polu namiotowym znajdującego się obok imprezy.

Pełne oświadczenie organizatora

Rząd oraz lokalne władze określiły zasady, którymi będziemy się kierować podczas Rampage Free Party i teraz możemy działać z tym na serio!

Tylko mieszkańcy z terenów Europy, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu. Każdy będzie musiał przedstawić dowód na bycie zdrowym poprzez negatywny test PCR, paszport covidowy lub test wykonany na terenie imprezy.

Wykonywanie testu na terenie imprezy będzie płatne i może wywołać dodatkowy czas oczekiwania, więc bardzo zalecamy przetestować się przed przyjazdem. Jesteśmy zobowiązani prawnie by liczyć ilość wpuszczanych osób, w tym spisywać dane każdego z was (nie wspominając o tym, że planujemy zapewnić dla każdego uczestnika odpowiednie udogodnienia), dlatego stworzyliśmy system rejestracji.

Możesz pobrać darmowy bilet i wpisać swoje dane, do tego załączyć swoją drużynę, aby mogła wziąć swoje wejściówki. Konieczne będzie zakupienie 5 biletów na napoje przypadające na jedną osobę na dzień. To wszystko by zapewnić, że zobowiązujesz się przyjść na wydarzenie. W tym momencie możesz także kupić bilet na busa, jeśli chcesz przyjechać pociągiem i chcesz się przetransportować, jak i bilet na kemping.

Słońce będzie świeciło, bass będzie głośny, i każdy będzie zadowolony!

Uwolnij się i zobaczmy się w sierpniu!!! W KOŃCU!!!

Swój bilet można odebrać od poniedziałku (21 czerwca) od godziny 16:00 – w ciągu pierwszej godziny skorzystało z okazji 10 tysięcy osób.

ghostproductions.pl