David Guetta wystąpi tuż za polską granicą. Znamy ponad 50 artystów Beats For Love 2024

David Guetta, Boris Brejcha, Chase & Status i Lost Frequencies – to są headlinerzy odbywającego się na początku lipca Beats For Love 2024.

kalendarz

W niedalekiej Polsce czeskiej Ostrawie w ostatnich latach urósł naprawdę spory festiwalowy gracz. Ostatnie lata to czas dużego rozwoju dla Beats For Love – imprezy, która odbyła się po raz pierwszy w roku 2013, a już sześć lat później mogła poszczycić się headlinerami z wysokiej elektronicznej półki. Okres popandemiczny wzmocnił tylko ten obraz. W 2022 roku głównymi gwiazdami byli Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Timmy Trumpet oraz Vini Vici, zaś w roku ubiegłym – Deadmau5, Hardwell, Tiesto, Blasterjaxx, Imanbek, James Hype oraz NERVO.

Na początku tegorocznych wakacji – dokładnie w dniach 3-6 lipca – w Ostrawie będzie mieć miejsce 10. odsłona Beats For Love. Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że jednym z headlinerów imprezy będzie popularny nad Wisłą Boris Brejcha. W międzyczasie do składu dołączyli między innymi Lost Frequencies, Dubfire oraz Becky Hill. Na tym jednak ogłoszenia czeskiej imprezy się nie skończyły. Obecnie znamy ponad 50 z planowanych ponad 400 aliasów, które zawitają do Dolnych Witkowic. I nie brakuje wśród nich tych z gatunku “duże”.

emuze.me

Skład coraz szerszy

Od ostatniego naszego raportu z lineup’u B4L skład znacząco się rozszerzył. Jedną z głównych w ostatnim czasie ogłoszonych gwiazd jest formacja Chase & Status, która 6 lipca na Love Stage zagra DJ set.

Na tej samej scenie w środę 3 lipca wystąpi z kolei holenderski duet W&W, ale nie tylko – pojawią się tam także Lost Frequencies i Hybrid Minds.

ultra

Ciekawie wyglądają również inne sceny. Naszą szczególną uwagę przyciąga skupiająca różne nurty EDMu przestrzeń o nazwie Future, gdzie w ubiegłym roku wystąpili między innymi Maddix, DNF oraz Blinders. W ostatnim czasie do składu tej właśnie sceny na Beats For Love 2024 dołączyli Eli & Fur (środa, 3 lipca), Danny Avila, Julian Jordan (czwartek, 4 lipca), Giuseppe Ottaviani oraz Gabriel & Dresden (piątek, 5 lipca).

Interesująco wygląda także Harmony House Square, której lineup otwierają Roger Sanchez i The Shapeshifters. Atutów nie brakować będzie też na scenie Techno Dome, na której do wcześniej ogłosonego Dubfire dołączył Len Faki. Fani hardów z pewnością skupią się na przestrzeni o nazwie Empire – tam na ten moment ogłoszeni zostali Dr. Peacock i Miss K8. Jedną z najbardziej obleganych przestrzeni będzie jednak scena D&B Forge, którą w ostatnich tygodniach zasilił między innymi Ed Rush.

Te wszystkie ogłoszenia przyćmiło jednak nazwisko, które poznaliśmy we wtorkowy poranek. Headlinerem ostatniego dnia Beats For Love 2024 będzie bowiem David Guetta, obecnie najpopularniejsza postać światowej elektroniki według rankingu DJ Mag Top 100 DJs 2023. Przed jego występem na Love Stage pojawią się jeszcze wcześniej wspomnieni Chase & Status oraz wcześniej ogłoszona Becky Hill, z którą Francuz ma notabene kilka utworów.

kalendarz

Beats For Love 2024 – lineup na ten moment

Obecnie skład Beats For Love 2024 wygląda następująco:

środa, 3 lipca

Love Stage
W&W
Lost Frequencies
Hybrid Minds

D&B Forge
Kanine
Lexurus
Millbrook

Harmony House Square
Roger Sanchez

Future Stage
Eli & Fur
Nox Vahn

Techno Dome
Dax J
Lewis Fautzi

Zion Stage
Skarra Mucci

Freedom Stage
Format: B

czwartek, 4 lipca

Love Stage
Boris Brejcha

D&B Forge
Circadian
Enta
Junk Mail
Metanoia
Prolix

Future Stage
Danny Avila
Julian Jordan

Empire Stage
Miss K8

Zion Stage
Maddy V
Mrs Magoo
Vandal

Freedom Stage
Gentlemens Club

Psy Stage
Futurum Sonat aka Timo Lissy

piątek, 5 lipca

Love Stage
Fox Stevenson LIVE

D&B Forge
Basstripper
Friction
K Motionz
Pola & Bryson

Future Stage
Giuseppe Otaviani
Gabriel & Dresden

Techno Dome
Len Faki

Empire Stage
Dr. Peacock

Zion Stage
Beat Kouple
Enigmatik
Rider Shafique

emuze.me

ultra

sobota, 6 lipca

Love Stage
David Guetta
Chase & Status DJ Set
Becky Hill

D&B Forge
Ed Rush

Harmony House Square
The Shapeshifters

Future Stage
Cristoph

Techno Dome
Dubfire

Zion Stage
Dope Ammo
MC Brother Culture & Little Lion Sound

Freedom Stage
Hardy Hard

To oczywiście tylko część z planowanych przez organizatorów ponad 400 nazwisk, które zawitają na Beats For Love 2024. Kolejne poznamy już wkrótce – mamy nadzieję, że nie zabraknie wśród nich wielu polskich twórców.

Beats For Love 2024 – bilety

Na ten moment w sprzedaży jest już trzecia pula karnetów czterodniowych. Choć nie jest już tak tanio, jak było, to wciąż mamy do czynienia z naprawdę dobrymi cenami. Ich rozkład wygląda następująco:

  • karnet czterodniowy – 580 zł
  • karnet czterodniowy VIP – 1400 zł
  • bilet jednodniowy – 310 zł

Więcej szczegółów dotyczących wejściówek na Beats For Love 2024 znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej imprezy.

kalendarz


foto: Mathis P

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?