Powstał dokument o Jack Back – mroczniejszej stronie Davida Guetty. Francuz wraca do Tech House’u!

Guetta we współpracy z portalem Beatport zrealizował dokument “The Road to Jack Back”, w którym Francuz opisał historię powrotu do muzycznych korzeni.

silesia beats

David Guetta – jak wiele gwiazd w dzisiejszych czasach – zaczynał karierę w klimatach klasycznego house i tech house, co pozwoliło mu zdobyć popularność na paryskiej scenie. Później Francuz zaczął produkować chwytliwe, popowe hity, dzięki czemu stał się globalnym gigantem w branży muzyki rozrywkowej.

Na szczęście miłość Davida do brzmień z początków kariery nie wygasła, dlatego postanowił pokazaćswoim fanom zupełnie inny od dotychczasowego styl pod pseudonimem Jack Back. Wydając w ubiegłym roku swój album “7”, Guetta poświęcił cały drugi dysk właśnie temu aliasowi.

jay_cluss

Guetta we współpracy z serwisem Beatport zrealizował blisko 15-minutowy dokument, w którym opisał historię stojącą za powrotem do starego aliasu. Reportaż zatytułowano The Road to Jack Back.

ultra

Zapragnąłem wrócić do początków kariery. Tak naprawdę te nagrania przemawiają do mnie bardziej niż pop, ponieważ robiłem je przez całe życie. Chciałem zrobić coś bardzo osobistego. Jestem podekscytowany muzyką, która stanowi część mojej kultury. To dlatego chciałem ją produkować. Tutaj nie ma miejsca na komercyjne podejście – wszystko z miłości do muzyki.

David Guetta

Dokument jest już dostępny na portalu YouTube całkowicie za darmo. Dla fanów powrotów mainstreamowych artystów do swoich muzycznych korzeni jest to z pewnością materiał wartościowy!

kalendarz

silesia beats

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?