Deadmau5 w gazie. Już jutro premiera kolejnej EPki artysty!

Kontrowersyjny producent nie zwalnia tempa! Na sam start lutego przyszykował bowiem dziesięcioutworową EPkę, a w niej nowy singiel!

sunrise

Joel Zimmerman, znany szerzej jako deadmau5, przez ostatni czas nie puszcza nogi z gazu nawet na moment. I tutaj warto zaznaczyć – nie chodzi o bycie kontrowersyjnym (z czym artysta – miejmy nadzieję – skończył), a o to, co wychodzi z przepastnego studia ulokowanego w kanadyjskim stanie Ontario.

W zeszły piątek ukazał się soundtrack jego autorstwa do thrillera “Polar“, który można obejrzeć w serwisie Netflix. Label Kandyjczyka także działa prężnie – na sam start roku otrzymaliśmy bowiem aż 35 utworów w ramach kolejnej edycji składanki “we are friends“. Jednak – jak wspomnieliśmy – utalentowany producent wcale nie zamierza na tym poprzestać, i w związku z tym już jutro (a więc pierwszego dnia lutego) ukaże się trzeci już wolumen EP-ki z serii “Mau5Ville“. I musimy przyznać, że całość zapowiada się naprawdę smakowicie!

kalendarz

Na składance usłyszymy aż 4 nowe utwory Joela, w tym jeden z naprawdę utalentowanym raperem z Wielkiej Brytanii na wokalu – jest nim Shotty Horroh. Warto wspomnieć przy okazji, iż nie jest to pierwszy owoc współpracy – takowy miał miejsce w roku 2017 i nosił tytuł “Legendary”. Inni producenci, których dane nam będzie zobaczyć na EP-ce to: No Mana, C.O.Z, Mark Mackenzie, Scene of Action, OFFAIAH i J. Worra F No.

kalendarz

Innymi słowy – przed nami kolejne naprawdę warte uwagi wydawnictwo z ramienia labelu mau5trap. Zważywszy na fakt, że Kanadyjczyk dopisuje w tym roku zarówno pod względem muzycznym, jak i technologicznym, możemy być spokojni o dalszą część roku w wykonaniu Deadmau5a, który – tak czujemy – jeszcze nieraz nas pozytywnie zaskoczy.

kalendarz

sunrise

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?