Deadmau5 zaprezentował zupełnie nowe ID. Klimat, jak zwykle, na wysokim poziomie!

Podczas jednego z livestreamów Deadmau5 rozpoczął pracę nad nowym utworem. W pełnej krasie został on zaprezentowany podczas koncertu w Nowym Jorku.

kalendarz

Co powiecie na nowy kawałek od Deadmau5’a? Kanadyjski producent swoimi progresywnymi brzmieniami zaraził fanów na całym świecie i w dalszym ciągu przyciąga rzesze ludzi na swoje koncerty.

Joel ubiegłej jesieni, tydzień po tygodniu, zaprezentował cztery nowe propozycje – „SATRN”, „COASTED”, „FALL” i ,,ASEED”. Od tamtego momentu nowości brak, co może się już wkrótce zmienić – bowiem podczas jednego z koncertów artysta zaprezentował swój nowy utwór.

kalendarz

Kilka tygodni temu, podczas jednego z livestreamów, Deadmau5 rozpoczął pracę nad nową kompozycją. W pełnej krasie została ona zaprezentowana podczas widowiska CUBE V3 w Nowym Jorku. Fani nadali mu nazwę ,,Bridged by a Lightwave”.

ultra

Kawałek już teraz zapowiada się na naprawdę miły dodatek do katalogu artysty. Bardzo przyjemny break okraszony godnym wokalem, a także mocny drop z progresywną melodią i typowo techniczną stopą – w taki sposób należy opisać tę kompozycję. Jak twierdzi Deadmau5, utwór jest już skończony i gotowy do wydania. Niestety, dalszych szczegółów brak.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?