Polacy przejmują kolejny światowy label. Dirty Rush & Gregor Es i Clarx z nowymi utworami!

Label Metanoia ostatnio polubił polskich producentów. Za dwa ostatnie releasy wytwórni odpowiedzialni są Dirty Rush & Gregor Es, Paul D oraz Clarx.

sunrise

Reprezentantom polskiej myśli EDMowej coraz częściej udaje się przebić do świadomości zagranicznych słuchaczy. Wydania w światowych wytwórniach zaczynają być wręcz codziennością – o czym dobrze wiedzą panowie, którzy są odpowiedzialni za dwa ostatnie release’y labelu Metanoia Music. Nie jest to byle jaka wytwórnia – swoje utwory wydawali tutaj między innymi Dropgun, Steff Da Campo czy Loopers. Teraz do tego grona dołącza solidna polska reprezentacja.

Za pierwszy z nich odpowiadają Dirty Rush & Gregor Es. Znany między innymi z aliasu Audiosoulz czy własnej serii imprez w krakowskim klubie Coco panowie zaprosili do współpracy innego polskiego producenta o pseudonimie Paul D. Dla mieszkańca Jeleniej Góry jest to debiut w tym labelu. Z kolei reprezentujący Czechowice-Dziedzice i Kraków duet pojawił się w katalogu wydawniczym już po raz drugi.

kalendarz

Efekt ich współpracy nazywa się “Turn The Club” i z pewnością spodoba się tym, którzy cenią sobie modne w ostatnich miesiącach bass house’owe kosy.

kalendarz

Z kolei najnowszy, wydany w piątek release Metanoia Music wyszedł spod rąk Cezarego Ptaka aka Clarx. Ten niezwykle dobrze prosperujący twórca ma za sobą naprawdę dobry rok. Najmocniejszym jego punktem było rzecz jasna wydanie utworu w Future House Music. Warszawski producent nie planuje jednak osiadać na laurach i odwiedza wraz ze swoim charakterystycznym stylem kolejny label. Najnowsza jego propozycja nosi nazwę “Miss U“.

Jesteśmy bardzo ciekawi tego, jaki wpływ na kariery tych państwa będzie epizod w wytwórni kojarzonej z Farukiem Sabancim. Powodzenia!

sunrise

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?