kontakt

Bracia Showtek w ostatnim czasie bardzo doceniają talenta polskich producentów. Jeszcze nie tak dawno swój utwór w SKINK wydał Daav One, który połączył siły z duetem NEVERGLOW. Nieco wcześniej gościli tam LOUD ABOUT US! czy krakowski duet Dirty Rush & Gregor Es, który po krótkiej przerwie powraca do labelu.

“U GOT 2 MOVE” będzie trzecim utworem Konrada i Grzegorza wydanym w SKINK. Wcześniej duet miał okazję wydać tam “Rock Thiz” czy “Turn It Up”. Nowy materiał światło dzienne ujrzy już we wtorek 19 listopada.

Audiosoulz zakontraktowani w Warner Music

To nie pierwszy sukces polskiego duetu w ostatnim czasie. Panowie od 2018 roku prowadzą również swój drugi, radiowy projekt Audiosoulz, z którym na koncie mają już mega hit “Dancefloor”. Numer mogliście usłyszeć w ubiegłych miesiącach w polskich radiostacjach, zaś na YouTube udało się wykręcić niespełna 1,5 mln wyświetleń. Wyśmienita praca Konrada i Grzegorza została doceniona przez polski oddział światowego giganta – Warner Music. Duet podpisał kontrakt z wytwórnią, możemy więc spodziewać się kolejnych ciekawych wydań w najbliższym czasie. Czekamy z niecierpliwością!

foto: Gromysz

kontakt