Bracia Showtek w ostatnim czasie bardzo doceniają talenta polskich producentów. Jeszcze nie tak dawno swój utwór w SKINK wydał Daav One, który połączył siły z duetem NEVERGLOW. Nieco wcześniej gościli tam LOUD ABOUT US! czy krakowski duet Dirty Rush & Gregor Es, który po krótkiej przerwie powraca do labelu.

“U GOT 2 MOVE” będzie trzecim utworem Konrada i Grzegorza wydanym w SKINK. Wcześniej duet miał okazję wydać tam “Rock Thiz” czy “Turn It Up”. Nowy materiał światło dzienne ujrzy już we wtorek 19 listopada.

YES 🔥 Our new track "U GOT 2 MOVE" will be out next tuesday at Showtek's label Skink 🦎19 LISTOPADA wracamy do wytwórni…

Opublikowany przez Dirty Rush & Gregor Es Piątek, 15 listopada 2019

Audiosoulz zakontraktowani w Warner Music

To nie pierwszy sukces polskiego duetu w ostatnim czasie. Panowie od 2018 roku prowadzą również swój drugi, radiowy projekt Audiosoulz, z którym na koncie mają już mega hit “Dancefloor”. Numer mogliście usłyszeć w ubiegłych miesiącach w polskich radiostacjach, zaś na YouTube udało się wykręcić niespełna 1,5 mln wyświetleń. Wyśmienita praca Konrada i Grzegorza została doceniona przez polski oddział światowego giganta – Warner Music. Duet podpisał kontrakt z wytwórnią, możemy więc spodziewać się kolejnych ciekawych wydań w najbliższym czasie. Czekamy z niecierpliwością!

⚠️ Z ogromną przyjemnością informujemy, że oficjalnie dołączyliśmy do rodziny Warner Music Poland 😊 Najważniejsze to…

Opublikowany przez Audiosoulz Czwartek, 14 listopada 2019

foto: Gromysz