Spotify Top 100

Już jakiś czas temu na łamach naszej facebook’owej grupy półgębkiem wspominaliśmy o kilku producentach, którzy tej jesieni zadebiutują w labelu Future House Music. Na początku września ze swoim “House Down” wylądowali tam Melo.Kids oraz Emdi – natomiast baczni czytelnicy naszego portalu poznali trzecią postać już kilka tygodni wcześniej.

Kolejnego debiutanta, którym jest Adam de Great, wyjawił Kuba Wroński – 1/2 duetu DJ Kuba & Neitan. Miało to miejsce przy okazji naszego tekstu o ich numerze wydanym w Spinnin’ Records.

Mamy collab z Adamem de Greatem, który będzie w Future House Music już we wrześniu, i nosi on nazwę “Temptation”.

Kuba Wroński (1/2 DJ Kuba & Neitan) dla Shining Beats, sierpień 2020

Od połowy sierpnia (bo to wtedy ukazał się tamten tekst) zaszło nieco zmian – tym samym wspólny utwór Kuby, Adriana i Adama ukazał się dopiero w październiku.

Ci, którzy śledzili drugą edycję Shining Beats Festival, mogli się z “Temptation” – bo tak nazywa się ten collab – zapoznać już w czerwcu. To właśnie podczas występu duetu DJ Kuba & Neitan track ten miał swoją premierę (oczywiście, jeśli wierzyć portalowi 1001Tracklists).

W każdym razie troszkę musieliśmy poczekać, jednakże warto było – najnowsza propozycja od polskich twórców z pewnością daje radę i na pewno zadowoli tych, którym styl łódzkiego duetu nie jest obcy, ale nie tylko. Mamy tu do czynienia po prostu z solidnym połączeniem bassowych i future’owych brzmień, które zrobiłyby niezły szum w wielu klubach – oczywiście, o ile te kluby byłyby otwarte.

Najnowszy singiel duetu DJ Kuba & Neitan oraz Adama de Greata znajdziecie poniżej. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznaliście, to warto to nadrobić!

Spotify Top 100