DJ Kuba & Neitan debiutują w Spinnin’ Records z nową wersją “Moonlight Party”. Materiał na radiowy hit!

Łódzki duet po sukcesie “Feel The Vibe” zawitał do Spinnin’ Records. Ich najnowszy singiel to nowa wersja kultowego “Moonlight Party”.

kontakt

Przez 20 lat działalności Spinnin’ Records urosło do rangi kultowej wytwórni, mającej kolosalny wpływ na formę światowego EDMu. Nieraz swoje numery wydawali tam Polacy – między innymi Sikdope, DBL, LOUD ABOUT US czy Marta Gałuszewska. Teraz do tego naprawdę szerokiego grona dołączają panowie z duetu DJ Kuba & Neitan, którzy postanowili spróbować swoich sił w zupełnie innym stylu.

Motyw rodem z afterparty Sunrise…

Zdobywcy siódmego miejsca w rankingu Polish DJs Chart wzięli na tapet kultowy motyw, dobrze znany fanom klimatów rodem z afterparty Sunrise Festival. Chodzi tu o “Moonlight Party”, które w 2005 roku wylansował brytyjski producent działający pod pseudonimem Fonzerelli. Na potrzeby singla powstał nowy wokal, zaś sam oryginał został dostosowany do obecnych trendów – i tak oto powstało “Sunrise (Moonlight Party)”.

Jak zdradził nam Kuba Wroński, 1/2 duetu DJ Kuba & Neitan, kawałek udało się domknąć i zakontraktować w iście sprinterskim tempie.

W sumie to był to chyba jeden z najszybciej zrobionych przez nas numerów, bo wszystko fajnie się tutaj zgrywało. Najpierw był podkład, później bardzo szybko znaleźliśmy wokalistkę, która fajnie to nagrała i w ciągu trzech tygodni był numer. Później wysłaliśmy dema – label, który odpisał nam na to, to było Spinnin. Odpisali w sumie po godzinie i zaproponowali premierę za trzy tygodnie.

Fajnie, że się w końcu udało, bo do Spinnin’ wysyłaliśmy dema chyba od 12 lat – także bardzo długo nam to zajęło, ale w końcu nam się udało.

Kuba Wroński (1/2 DJ Kuba & Neitan)

…w zupełnie nowym sosie

Wcześniej wspomnieliśmy o zupełnie innym stylu chłopaków. I istotnie, najnowsza ich propozycja zachowana jest w klimatach brazillian bassu, lub – jak kto woli – slap house‘u. W ostatnich miesiącach te brzmienia stały się niezwykle popularne w rozgłośniach radiowych i na platformach streamingowych. I to właśnie tam w głównej mierze kierowany jest najnowszy track od Kuby i Adriana. Jeśli są na sali malkontenci, którzy nie są fanami takich brzmień, to uspokajamy – będzie VIP Mix w mocniejszych klimatach.

VIP Mix będzie – wiadomo – klubowy, mocniejszy… To jest radiówa, to co teraz puszczamy – a VIP Mix będzie miał za zadanie już zrobić robotę w klubach, jak tylko one zostaną otwarte. Na razie nie ma sensu go wydawać, jeszcze nie jest w ogóle nawet gotowy w stu procentach.

Kuba Wroński (1/2 DJ Kuba & Neitan)

Już wkrótce collab DJ Kuba & Neitan x Adam de Great

To nie koniec niespodzianek ze strony łódzkiego duo. Już wkrótce będziemy świadkami ich powrotu do Future House Music – i będzie to jednocześnie debiut kolejnego Polaka w tym labelu.

Mamy collab z Adamem de Greatem, który będzie w Future House Music już we wrześniu, i nosi on nazwę “Temptation”.

Kuba Wroński (1/2 DJ Kuba & Neitan)

Mieliśmy przyjemność usłyszeć obszerny fragment tego tracka i już teraz wiemy, że jest na co czekać. Tymczasem polecamy uwadze najnowszy numer duetu DJ Kuba & Neitan – “Sunrise (Moonlight Party)” odsłuchacie poniżej.

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?