kontakt

Grono polskich twórców, którzy zaliczyli release w labelu Future House Music, systematycznie się powiększa. W ostatnim czasie swoje tracki wydawali tam chociażby LOUD ABOUT US czy DJ Kuba & Neitan (którzy zresztą rozbili bank swoim “Feel The Vibe”). Teraz swoje trzy grosze do katalogu holenderskiej wytwórni dorzucają kolejni Polacy, na których nową muzykę musieliśmy troszkę poczekać.

Coś nowego

Duet Melo.Kids przez wakacje raczej zbierał siły na kolejne miesiące – podobnie, jak robił to Robert Gackowski aka Emdi. Skutkowało to brakiem premier – jednak ten czas dobiega końca. Dowodem na to jest “House Down“, nowy singiel polskich twórców wydany przy okazji premiery labelowej EPki “Futurism vol. 4: Ignition“.

Numerowi energii nie brakuje – hybryda tribalowych bębnów z bass house’owym zacięciem sprawdza się już nie pierwszy raz. Dobrze takie brzmienie mogą kojarzyć entuzjaści dotychczasowego stylu duetu w czarnych hełmach, wszak patent ten pojawiał się już wcześniej w numerach zamaskowanego duetu.

“House Down” jeszcze przed premierą zdążyło zaliczyć kilka nielichych supportów – chociażby od takich artystów, jak Mike Williams, Fedde le Grand oraz Firebeatz.

Wspomnieliśmy wcześniej o tym, że twórcy tego numeru właśnie z początkiem września wracają ze swoistych wydawniczych wakacji. Szczególnie ma to odniesienie w stosunku do Emdiego, który na najbliższą jesień zaplanował już sporo nowej muzyki. Patrząc po wynikach na portalu Spotify, dotychczas to wydawanie idzie mu naprawdę zgrabnie – a kto wie, co przyniosą kolejne miesiące!

To nie jedyni debiutanci z Polski

Emdi oraz Melo.Kids to nie są jedyni tegoroczni debiutanci z naszego kraju w FHM. Na początku października do tego grona dołączy jeszcze Adam de Great – a to za sprawą collabu z duetem DJ Kuba & Neitan, który zapowiedzieliśmy już w sierpniu. Tutaj jednak zaszła mała zmiana – premiera nieco się przesunęła i “Temptation” ujrzy światło dzienne już 9 października.

Tymczasem warto sprawdzić to, co pojawiło się na streamingach już dziś. Odsłuch “House Down” znajdziecie poniżej!

kontakt