DJ Kuba & Neitan wracają do labelu Don Diablo ze swoim spojrzeniem na klasyk Darude “Sandstorm”

To już trzeci singiel łódzkiego duetu w 2023. Tym razem panowie – wraz z włoskim producentem Rudeejay – wzięli na warsztat klasyk od Darude.

sunrise

Dwoma singlami w uniwersum Spinnin’ Records otworzyli 2023 rok panowie z duetu DJ Kuba & Neitan. Najpierw otrzymaliśmy collab z Bounce Inc., zatytułowany “Work My Body”, a następnie – “S*x Dr*gs & Alcohol” wydane nakładem Sinphony, labelu Timmy’ego Trumpeta. Łódzka formacja nie planuje jednak składać broni i tym samym na rynku pojawił się już jej trzeci numer w tym roku kalendarzowym.

Łódzki duet bierze na tapet “Sandstorm”

Tym razem Kuba i Adrian ponownie odwiedzają HEXAGON – wytwórnię, która należy do Don Diablo. Nakładem tego labelu ukazało się już parę numerów chłopaków – chociażby “Make It Hot” w ubiegłym roku czy solowe “Everybody” oraz “Sweat” z Nogunem w 2021 roku. Najnowsza ich propozycja jest jednak zdecydowanie ostrzejsza niż te poprzednie – postawiono tu bowiem na brzmienia zbliżone do klimatów bigroom techno. I bardzo możliwe, że ten kawałek usłyszymy na nadchodzących festiwalach często. Wszak zagranie nowej, dopasowanej do obecnych trendów wersji “Sandstorm” od Darude brzmi jak coś, co będzie chciało zrobić wielu DJów.

kalendarz

DJ Kuba & Neitan połączyli przy tym kawałku siły z włoskim DJem o pseudonimie Rudeejay. Jak się okazuje, panowie znali się i chcieli zrobić coś wspólnie już dość długo.

kalendarz

Obiecywaliśmy sobie współpracę już od wielu lat. Również dzięki temu, że byliśmy jednymi z pierwszych nazwisk na scenie, które były znane i wspierane na całym świecie głównie dzięki naszym editom, bootlegom, mashupom, opierającym się zwykle na melodiach, które pozostawiły niezatarty ślad w historii muzyki tanecznej. Dlaczego więc mielibyśmy nie zrobić czegoś z tak ponadczasowym klasykiem, jakim jest „Sandstorm”?

Rudeejay

Kawałek jest już dostępny i możecie go sprawdzić poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?