Spotify Top 100

W marcu tego roku z ręki duetu DJ Kuba & Neitan ukazał się utwórFeel The Vibe“. Panowie odświeżyli nieco motyw ze starego numeru “Run Back” Carla Douglasa, który powstał w 1977 roku. Track ukazał się w labelu Future House Music i zebrał supporty od największych gwiazd muzyki EDM. To jednak nie był koniec sukcesów – jakiś czas po premierze na świat przyszedł remix pochodzącego z Niemiec Keanu Silvy, który jeszcze bardziej podkręcił hype na numer łódzkiego duetu. Jednak to jeszcze nie koniec, bowiem swoją interpretację wyda jeszcze jedna mocna postać świata EDM.

Steff Da Campo dołącza do imprezy

Drugi już oficjalny remiks “Feel The Vibe” stworzył holenderski DJ i producent Steff Da Campo. Czterdziestolatek prowadzi niezwykle owocną karierę i często gości w największych labelach, takich jak chociażby Spinnin’ Records. Nie powinno nikogo zdziwić, jeśli powiemy, że numer zawiera sporo charakterystycznych dla Holendra dźwięków. Oficjalna premiera przewidziana jest na 22 maja.

Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak sukces “Feel The Vibe” (i dwóch remiksów) wpłynie na dalszą karierę Polaków. Przekonamy się o tym zapewne w swoim czasie. Jeżeli jesteście ciekawi, jak brzmi nowa wersja tracka od duetu DJ Kuba & Neitan, odsyłamy Was poniżej.

Spotify Top 100