Don’t Let Daddy Know Poland 2019 – Aftermovie już dostępne!

Za nami pierwsza polska edycja Don’t Let Daddy Know. Organizatorzy postanowili dać o sobie przypomnieć przed świętami za pomocą oficjalnego aftermovie.

sunrise

Polska branża eventowa rozwija się w coraz szybszym tempie. Nic więc dziwnego, że światowe marki EDM coraz chętniej pojawiają się w naszym kraju. W tym roku mieliśmy chociażby premierę polskiej edycji Dreamstate, w 2020 roku z kolei będziemy mogli być świadkami pierwszej rodzimej edycji Spinnin’ Sessions. Natomiast niecały miesiąc temu mogliśmy być świadkami debiutu Don’t Let Daddy Know Poland.

Impreza została zrealizowana z należytym rozmachem – inaczej być nie mogło, skoro za deckami pojawiły się takie tuzy, jak Tiesto czy Don Diablo. Fakt faktem – nie wszystko poszło tak, jak powinno (o czym pisaliśmy w naszej relacji). Niemniej wspomnienia po tych kilku tygodniach w dużej mierze są pozytywne, a wzmagać je będzie aftermovie z imprezy.

kalendarz

Krótko, ale treściwie

Materiał trwa tylko minutę, co z pewnością może co poniektórych rozczarować. Jednak, jak podkreśla agencja TME, odpowiedzialna za realizację Don’t Let Daddy Know w Polsce, nie jest to jeszcze ich ostatnie słowo odnośnie video.

ultra

DLDK Poland powraca w 2020!

Pod koniec materiału padają ważne słowa – “See you next year“. Teraz już ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości odnośnie ewentualnego powrotu imprezy w roku 2020. Warto jednak poczekać na pierwsze oficjalne ogłoszenia, chociażby oglądając aftermovie, a także naszą galerię zdjęć.

kalendarz

sunrise

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?