Don Diablo będzie miał swój komiks. W planach Holendra jest też największy koncert w karierze

Premiera Hexagonowego komiksu już w ten weekend, a start sprzedaży biletów na wiosenny event FOREVER XL już w najbliższy wtorek.

sunrise

Chyba nie musimy rozpisywać się na temat tego, jakim fenomenem w ciągu ostatnich lat stał się Don Diablo na międzynarodowej scenie muzyki EDM. Taki obieg spraw pozwala Holendrowi występować w najróżniejszych zakątkach świata. Autor takich hitów jak “On My Mind”, “Universe” czy “Survive” cieszy się również wielką popularnością w Polsce, gdzie ogromna ilość Polish Hexagonians sprawia, że Don często przyjeżdża do naszej ojczyzny. Największą ilość fanów możemy jednak zaobserwować w kraju, z którego pochodzi, czyli Holandii. Tam też w przyszłym roku odbędzie się największa impreza w historii siódmego nazwiska w rankingu DJ Mag Top 100 DJsnformowaliśmy Was o tym już w czerwcu.

Bardzo często popularni artyści EDM decydują się na zorganizowanie imprez sygnowanych własną marką. Pozwala to na zwiększenie rozmachu imprezy, nie martwiąc się o ramy narzucane przez festiwale czy też kluby. Doskonale pamiętamy własne eventy takich gwiazd jak Armin van Buuren czy Hardwell odbywające się w amsterdamskim Ziggo Dome. Na 9 maja przyszłego roku zaplanowany jest ogromny, solowy event wspomnianego wcześniej Don Diablo.

kalendarz

Impreza będzie nosić nazwę FOREVER XL – od nazwy kolejnego studyjnego albumu Holendra, który ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Już w tym momencie można zarejestrować się na stronie dondiablo.com/ziggodome, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do biletów. Sprzedaż rusza już 8 października. To z pewnością będzie impreza, obok której ciężko przejść obojętnie.

ultra

Ale to nie koniec niespodzianek związanych z Holendrem. Wiosną przyszłego roku zostanie wydany komiks związany z marką Hexagon. Odpowiada za niego studio Impact Theory Comics, którzy swego czasu przygotowali komiks związany ze Stevem Aokim. Ekskluzywny pokaz będzie komiksu będzie miał miejsce już w tym tygodniu w trakcie odbywającego się w Nowym Jorku Comiconu. Jesteśmy niezwykle ciekawi finalnych efektów.

Mały przedsmak tego, co Don Diablo zrobi na własnej imprezie, będziecie mieli okazję zobaczyć na pierwszej polskiej edycji Don’t Let Daddy Know, która odbędzie się już 30 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Więcej informacji na temat biletów znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?