Znamy pełny lineup Dreamstate Europe 2023

15 kwietnia w Arenie Gliwice odbędzie się Dreamstate Europe 2023. Przed Wami pełny lineup czołowej trance’owej imprezy na polskim rynku.

dolaczdonas

W 2019 roku na polską scenę eventową wjechał naprawdę mocny brand. Marka Dreamstate była naprawdę dobrze znana trancemaniakom z całego świata – a wtedy pierwszą okazję na jej poznanie otrzymali fani z Polski. To właśnie w naszym kraju ma miejsce oficjalna europejska edycja tego wydarzenia. Pierwsza edycja spotkała się z naprawdę dużym zainteresowaniem, spowodowanym w dużej mierze solidnym lineup’em, składającym się z trance’owego topu. O tym, jakie są nasze wrażenia z tamtej imprezy, mogliście przekonać się z relacji, która ukazała się na naszych łamach.

Kolejna edycja miała miejsce w roku ubiegłym – dzień po pierwszej odsłonie Anjunabeats Europe. Na informacje odnośnie trzeciego polskiego Dreamstate’u musieliśmy czekać natomiast naprawdę długo. Najpierw wszystkie karty miały zostać odsłonięte w grudniu ubiegłego roku. Organizatorzy musieli więc liczyć na cierpliwość wymagających polskich słuchaczy – a cierpliwość ta musiała starczyć aż do 3 lutego 2023 roku, kiedy to wreszcie poznaliśmy pełny lineup Dreamstate Europe 2023.

Dreamstate Europe 2023 – lineup

Impreza odbędzie się 15 kwietnia tam, gdzie poprzednie dwie – czyli w Arenie Gliwice. W tym roku agencja TME we współpracy z Insomniac także postawiła na interesujące nazwiska. Tegoroczna lista aliasów, które odwiedzą Śląsk, prezentuje się następująco:

Avalon
Ben Nicky pres. Emotional Havoc
Billy Gillies
Giuseppe Ottaviani LIVE 3.0
Emma Hewitt
Liquid Soul
Matt Bukovski
M.I.K.E. Push
Paul van Dyk
Sam Jones pres. BMF
Will Atkinson
Yoshi & Razner

Sprzedaż biletów na to wydarzenie startuje już 6 lutego. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

foto: Paweł Wieloch

dolaczdonas

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?