Dreamstate Europe 2019 – Timetable imprezy!

Lineup pierwszej polskiej i jedynej w tym roku europejskiej edycji Dreamstate robi naprawdę spore wrażenie. Już wiemy, o której wystąpią poszczególni DJe!

kalendarz

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że czegoś takiego na polskiej scenie eventowej jeszcze nie było. Nie dość, że po raz pierwszy mamy styczność z tak wielką marką na rynku trance’owych festiwali – a taką niewątpliwie jest Dreamstate; to jeszcze dostajemy naprawdę godny lineup, który będzie miał sporo czasu na zatrzęsienie gliwicką Areną.

Pierwsi trancemaniacy wejdą na teren imprezy już o 15:00, a pół godziny później swój warmup set rozpocznie Maciej Wowk, doskonale znany dolnośląskim fanom tanecznej elektroniki z anteny Muzycznego Radia – jednej z niewielu w Polsce rozgłośni niebojącej się grania mniej mainstreamowego EDMu.

kalendarz

To wszystko rzecz jasna dopiero początek, bo ostatni występ zakończy się… o 7 rano dnia następnego! Mamy więc do czynienia z prawdziwym trance’owym maratonem. Już teraz jesteśmy pod wrażeniem wszystkich śmiałków, którzy planują dobrze się bawić od początku do końca wydarzenia – wszak będzie to wyczyn nie lada, który zasługuje na docenienie!

ultra

No ale dobrze – czas najwyższy zapoznać się z naprawdę okazałym timetable, które – taką wyrażamy nadzieję – zadowoli każdego, kto zdecydował się na zakup biletu na imprezę.


DREAMSTATE EUROPE – TIMETABLE

15:00 – otwarcie bram
15:30 – Maciej Wowk
16:00 – Eric Senn
17:00 – UCast
18:00 – Menno de Jong
19:00 – ilan Bluestone
20:00 – Arty pres. Alpha 9
21:00 – Giuseppe Ottaviani Live 2.0
22:00 – Gareth Emery
23:00 – Paul Oakenfold (Full On Fluoro)
00:00 – Paul van Dyk
01:00 – Vini Vici
02:00 – Markus Schulz
03:00 – Ferry Corsten pres. Gouryella
04:00 – Aly & Fila
05:00 – Simon Patterson
06:00 – Liquid Soul
07:00 – zakończenie imprezy

kalendarz


Z dziennikarskiego obowiązku przypominamy, że bilety cały czas można kupić za pośrednictwem bileterii abilet i wlotki, a także u naszej zaprzyjaźnionej konkurencji z portalu 4clubbers. Istnieje także możliwość nabycia Dreamstate’owych gadżetów – więcej informacji znajdziecie tutaj.

Portal Shining Beats oczywiście zamelduje się w Gliwicach w naprawdę szerokim składzie. Do zobaczenia!

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
20
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?