Możemy już zamykać portal. Wixapol wydał nową składankę, a na niej… kawałek z Drop Challenge

Życie pisze niesamowite scenariusze – ale czegoś takiego nie spodziewalibyśmy się nigdy. Utwór z Drop Challenge ukazał się bowiem na składance… Wixapolu.

kalendarz

Życie pisze niesamowite scenariusze – przekonał się o tym chyba już niemal każdy i dotyka to teraz także nas. Jeśli mamy być szczerzy, to nigdy się nie spodziewaliśmy skojarzenia jakiejkolwiek naszej działalności z hasłem “Wixapol”. No ale cóż, mamy rok 2020, w którym zdarzyło się już niemal wszystko – a symulacja musi się kręcić, więc sami wiecie…

Jeśli nie wiecie, czym jest rzeczony Wixapol, to już wyjaśniamy – jest to seria hardkorowych imprez garściami czerpiących z rave’u. Mamy tu więc ostrą muzykę (nieraz opartą na znanych, często kiczowatych motywach), a także lubiących zabawę bez kompromisów ludzi ubranych, delikatnie mówiąc, niekonwencjonalnie. Od niemal dekady imprezy pod tą nazwą odbywają się w różnych zakątkach Polski i zdążyły zbudować wokół siebie niesamowicie oddany fanbase.

emuze.me

Organizatorzy tego zamieszania wypuścili dziś składankę pod tytułem “Sory Wirus“, na której nie brakuje szalonego grania, a i poziom BPM jest ustawiony bardzo wysoko. I tak się złożyło, że wśród niemal trzydziestu utworów składających się na ten wolumin widnieje także track wyprodukowany podczas Drop Challenge.

Chodzi tu o numer Pawła Gossa aka Regain pt. “Pan Paweł”, który po emisji w naszym show zrobił niemałą furorę wśród fanów hardstyle’u. Wszak któż mógłby zremiksować sławne video z Pawłem Jumperem lepiej od jego imiennika?

ultra

Swoją cegiełkę do tego naprawdę bogatego zestawu utworów dołożył również inny uczestnik Drop Challenge – mianowicie Przemek Nowak aka MADD. Krakowski producent podkręcił “Informer” – jedyny hit kanadyjskiego rapera i aktora o pseudonimie Snow…

…a także dodał jeszcze więcej szaleństwa do kultowego już numeru “Prawy do lewego“, który oryginalnie wylansowali Kayah i Goran Bregović. Ten track powstał w collabie z Batashim, którego znacie chociażby z szalonego seta BPM Squad z drugiej edycji Shining Beats Festival.

W sumie ukazało się 27 utworów – wszystkie znajdziecie poniżej. Ostrzegamy jednak – jest to materiał dla osób o naprawdę szerokich horyzontach muzycznych.

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?