Duke Dumont nie wystąpi na FEST Festival 2022 z powodu choroby. Znamy zastępstwo!

Z powodu choroby z lineup’u FEST Festival 2022 wypadł Duke Dumont, mający pierwotnie zamykać Arena Stage. Znamy zastępstwo!

reklamujsie

Obecny sezon festiwalowy w Polsce przysparza wielu problemów z odwołanymi aktami. Niektórzy artyści chorują, a innym nie sprzyja napięta sytuacja na lotniskach. Bywają też inne przyczyny losowe, jak między innymi powody rodzinne u sióstr NERVO czy ewakuacja na Open’erze. Do “dumnej” listy występów, których nie będzie w tym roku na FEST Festivalu (więcej o absencjach pisaliśmy tutaj) dołącza Duke Dumont. Znamy alias, który wystąpi w zamian.

Choroba na ostatnią chwilę

Duke Dumont opublikował Instagram Stories z przykrą dla polskich fanów informacją. Artysta z powodu choroby nie dotrze do Parku Śląskiego na występ, który miał mieć miejsce czwartego dnia imprezy, na zamknięcie Arena Stage.

Przez chorobę nie będę mógł wystąpić jutro w Polsce na Fest Festivalu. Mam nadzieję, że każdy dobrze spędzi czas i szybko wrócę do Polski.

2manyDJs w zastępstwie

Na pomoc przychodzi belgijski duet z wieloletnim doświadczeniem – 2manyDJs. Występ braci Dewaele odbędzie się w formule LIVE, w slocie pierwotnie zaplanowanym dla Dumonta – czyli o godzinie 1:30.

Tym samym timetable sceny Arena wygląda dziś tak:

17:00 Bokka
19:00 Sueco
21:00 Imanbek
23:15 Scooter
01:30 2manyDJs LIVE

Zmiany lineup’owe dotyczą także sceny Possession. Ze składu wypadła Sara Landry, w jej miejsce wskakuje reprezentant polskiej sceny – Truant, który zamknie swoim setem imprezę.

reklamujsie

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?