ghostproductions.pl

2021 rok miał stać pod znakiem między innymi powrotu marki Electric Daisy Carnival do Europy. W przedostatni weekend czerwca w Portugalii miała odbyć się pierwsza w tym kraju edycja flagowego festiwalu marki Insomniac. Miało być pięć scen, stu kilkudziesięciu artystów i atmosfera rodem z beach party (istotnie teren imprezy miał się znajdować niedaleko morza). Niestety, na to wszystko fani festiwalowych wrażeń będą musieli poczekać do przyszłego roku. EDC Portugal 2021 zostało bowiem przełożone.

Nie udało się…

Dwa tygodnie temu organizatorzy opublikowali statement, który miał prawo napawać optymizmem. Władze Portugalii zniosły bowiem stan wyjątkowy, a większość obostrzeń zostało zdjętych. To pozwalało wierzyć w to, że maksymalnie do 10 maja (bo taką datę postawili sobie organizatorzy) poznamy dobre wieści odnośnie wydarzenia. Niestety, te dobre informacje nie przyszły.

Jak czytamy w oświadczeniu, które zostało opublikowane na social mediach imprezy, głównym powodem zmiany terminu są panujące wciąż na świecie ograniczenia podróżowania. Organizatorzy twierdzą, że przy takim obrocie spraw nie są w stanie zagwarantować odpowiednich doświadczeń osobom, które kupiły bilety. Dlatego też festiwal został przeniesiony na dni od 17 do 19 czerwca 2022 roku.

Bardzo ciężko pracowaliśmy, aby dostarczyć Wam EDC w Portugalii, ale biorąc pod uwagę utrzymujące się ograniczenia podróżowania w niektórych krajach i inne komplikacje związane z pandemią, niestety nie jesteśmy obecnie w stanie zagwarantować odpowiednich doświadczeń EDC dla wszystkich naszych fanów na całym świecie. W rezultacie EDC Portugal przenosimy na 17 + 18 + 19 czerwca 2022 roku. Wiemy, że w przyszłości czekają nas jaśniejsze dni na plaży i nie możemy się doczekać, aby Was tam zobaczyć.
Wszyscy obecni posiadacze biletów otrzymają do piątku 14 maja wiadomość e-mail i będą mogli przenieść swoje bilety na edycję festiwalu w 2022 r. lub poprosić o zwrot pieniędzy.
Obecnie potwierdzamy nasz nowy skład na 2022 rok, który zapowiada się równie dobry, jeśli nie lepszy, niż tegoroczny.

Taki miał być lineup

Przypomnijmy – już w ubiegłym roku poznaliśmy ponad setkę nazwisk z lineup’u EDC Portugal 2021. Trzon lineupu stanowili między innymi Armin van BuurenDimitri Vegas & Like MikeDJ SnakeDon DiabloEric PrydzMarshmelloTiesto czy W&W. Ile nazwisk zostanie z tego składu? Przekonamy się zapewne w najbliższych miesiącach.

ghostproductions.pl