Elektroniczne imprezy wracają do Energylandii. Już w sierpniu EDM Festival i Kings Of Hardstyle Festival!

W przedostatni weekend wakacji, zatorski kompleks ugości fanów elektronicznej muzyki tanecznej. Już wkrótce start sprzedaży biletów!

sunrise

Energylandia to największy park rozrywki nie tylko w Polsce, ale o również w tej części Europy. W sezonie dużo zabawy mają tam osoby poszukujące zarówno zastrzyku adrenaliny, jak i przyjemnych doznań muzycznych. W ciągu roku odbywa się tam kilka muzycznych eventów – przykładowo w 2016 roku miały miejsce tam dwa festiwale muzyki elekronicznej – EDM Festival w maju oraz Kings of Hardstyle w sierpniu. Teraz, po trzech latach przerwy spowodowanej rozbudową parku, obie imprezy wracają do Zatoru.

Tym razem oba wydarzenia odbędą się podczas jednego weekendu. I tak, 23 sierpnia w parku rozrywki spotkają się miłośnicy mocniejszych brzmień na festiwalowej edycji kultowej imprezy Energy 2000 z serii Kings of Hardstyle.

kalendarz

To nie koniec tanecznych atrakcji – bo dzień później, a więc 24 sierpnia, scenę przejmują gwiazdy bardziej mainstreamowych nurtów muzyki klubowej podczas Energylandia EDM Festival.

kalendarz

Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących cen biletów – jednak ten stan rzeczy nie powinien potrwać długo, gdyż w sprzedaży są już wejściówki na inne wydarzenia, które będą mieć miejsce w parku rozrywki.

Znane nam są już za to pierwsze wieści odnośnie tego, kto pojawi się na EDMowej części imprezy – pierwszym artystą jest The Prince Karma. Twórca radiowego hitu “Later Bitches” potwierdził swoją obecność w Małopolsce poprzez opublikowany na Facebooku kalendarz koncertów na najbliższe miesiące.

sunrise

Warto przy okazji podkreślić, że nie tylko EDMem Energylandia stoi – coś dla siebie znajdą tam także fani brzmień z lat 80. i 90. a także słuchacze rapu, disco polo oraz polskiej muzyki popularnej.

Naturalnym dla nas jest jednak to, że skupiamy się stricte na elektronicznej muzyce tanecznej – której fani, patrząc na poprzednie ogłoszenia festiwalowe na ten sezon (przykładowo Beach Party Węgorzewo, Beach Party Trzcianka, Open’er Festival oraz Sunrise Festival), a także na to, co może mieć miejsce w Zatorze, mają się z czego cieszyć!

foto: Monika Stolarska / Onet

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?