kontakt

Euforia Festival jest jedną z pierwszych większych imprez, która odbędzie się po epidemii koronawirusa. Oczywiście wszystko pod szczególnym nadzorem sanitarnym, który obowiązuje na masowych imprezach. W piątek poznaliśmy pierwszego artystę, który wystąpi podczas drugiego dnia festiwalu. Teraz organizatorzy ogłosili kolejnych DJów i producentów, którzy wystąpią w połowie sierpnia w Boszkowie.

Powrót

ReOrder to postać, której fanom muzyki trance nie trzeba specjalnie przedstawiać. Czech jest również współautorem hymnu ubiegłorocznej edycji Euforii. Artysta ponownie zagości na plaży w Boszkowie i wystąpi drugiego dnia festiwalu.

Jest i techno

Takiego ogłoszenia nie spodziewał się nikt. Euforia otwiera się na… techno. Po raz pierwszy na plaży w Boszkowie wystąpią artyści, którzy prezentują ten coraz popularniejszy gatunek. Schemat przełamuje polski duet DUSS, który wystąpi w sobotę 15 sierpnia.

Zastępstwo

Poznaliśmy również artystę, który w drugim terminie (pierwotnie event miał się odbyć w lipcu – przyp.red.) nie zjawi się na Euforii. Organizatorzy przygotowali jednak godne zastępstwo. Za Grum’a pierwszego dnia wystąpi czołowa postać Anjunabeats – Oliver Smith.

Podsumujmy dotychczasowy kształt lineup’u:

Piątek 14.08
Kryder
Ben Nicky
Neelix
Roger Shah
Oliver Smith
Davey Asprey
Indecent Noise

onTune b2b Blue Silence
Alex

Sobota 15.08
Sander van Doorn (classic set)
ReOrder
Duss


Bilety w sprzedaży

Bilety na Euforia Festival są cały czas w sprzedaży. Wejściówki na pojedynczy dzień kosztują 119 zł i można je nabyć tutaj. Ważne – nie ma możliwości zakupu dwudniowego karnetu!

Warto też przypomnieć, że bilety zakupione przed ogłoszeniem nowej daty (o ile nie zostały zwrócone bądź przeniesione na Tranceformations 2021), stają się biletami na dzień pierwszy imprezy. Nie ma przy tym możliwości zamiany takiego biletu na bilet na dzień drugi.

foto: Gromysz

kontakt