Euforia Festivals w dobrej formie. Właśnie poznaliśmy datę pierwszego ich eventu w 2024

Tranceformations 2024 odbędzie się już na początku lutego. Miejsce zostaje bez zmian – jest nim wrocławska Hala Stulecia.

sunrise

Fani muzyki trance ostatnie dni mogą z pewnością zaliczyć do udanych. Dopiero co odetchnęli po Dreamstate Europe, a już mogą planować sobie kolejne eventy. Jeszcze w tym roku odbędzie się druga edycja Transmission Poland, którą współorganizuje Euforia Festivals wraz z United Music. Polska agencja nie zamierza jednak zwalniać tempa – już teraz znamy pierwsze szczegóły kolejnej edycji Tranceformations, która odbędzie się na początku 2024 roku.

Początek lutego

Agencja Euforia Festivals zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. Już latem w Boszkowie organizuje swoje letnie wydarzenie, zaś jesienią – Transmission Poland. Teraz agencja za którą stoi OnTune ogłosiła datę i miejsce swojej zimowej imprezy – Tranceformations. Ta ponownie odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia już 3 lutego 2024 roku.

kalendarz

Więcej informacji o evencie poznamy z czasem, lecz już teraz można sobie datę zapisać w kalendarzu. Przypomnijmy, że w tym roku na Tranceformations wystąpili między innymi Markus Schulz czy Jordan Suckley. Pojawiła się także druga scena 0 z muzyką techno. Jak będzie w przyszłym roku? Czas pokaże.

kalendarz

foto: Gromysz

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?