Martin Solveig i Jax Jones wracają do projektu Europa! Czy “Tequila” powtórzy sukces “All Day And Night”?

Duet Europa, w którego skład wchodzi Jax Jones oraz Martin Solveig powraca! Ich najnowsza produkcja – “Tequila” – ukaże się w ten piątek.

sunrise

W zeszłym roku byliśmy świadkami startu naprawdę mocnego muzycznego projektu. Martin Solveig oraz Jax Jones połączyli siły, uruchamiając alias Europa. Efektem ich współpracy okazał się utwór “All Day and Night” nagrany wspólnie z amerykańską wokalistką Madison Beer. Pierwszy singiel duetu okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i odniósł światowy sukces. Wakacyjny kawałek stał się również niezwykle popularny w Polsce, gdzie królował w większości stacji radiowych. Teraz przyszła pora na kontynuację wielkiego hitu, która ukaże się już w ten piątek.

Panowie podzielili się informacją na temat kawałka na swoich instagramowych profilach. Utwór będzie nosił nazwę “Tequila” a na wokalu pojawi się brytyjska piosenkarka Raye, z którą Jax Jones współpracował przedtem przy okazji innego wielkiego hitu – “You Don’t Know Me“.

kalendarz

Na instagramie Brytyjczyka pojawił się krótki, humorystyczny filmik nawiązujący do tytułu piosenki. To właśnie w nim możemy usłyszeć krótki fragment numeru “Tequila” stworzonego wspólnie z Martinem Solveigiem. Wygląda na to, że drugi singiel projektu Europa będzie miał spore szanse aby powtórzyć sukces “All Day and Night” i stać się kolejnym hitem. Czy tak będzie? Przekonamy się wkrótce!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?