Martin Solveig i Jax Jones otwierają wspólny projekt. Sprawdź pierwszy singiel duetu Europa!

Jax Jones i Martin Solveig mogą być dumni ze swoich solowych karier. Teraz łączą siły i ruszają na podbój światowych list hitów. Poznajcie projekt Europa!

sunrise

W świecie EDM bardzo często byliśmy świadkami łączenia się artystów w tzw. kolektywy. Jedne, takie jak Jack U czy Major Lazer zajmują się tworzeniem własnych produkcji, a inne jak np. Pardon My French skupiają się na wspólnych imprezach i promocji artystów z ich ojczystego kraju.

Kto wie – może śladem tych formacji pójdzie nowa ekipa, w której w skład wchodzą Martin Solveig i Jax Jones. Panowie wybrali sobie dość nietypowy alias o nazwie Europa.

kalendarz

Już kilka dni przed oficjalnym wydaniem pierwszego numeru (o którym za chwilę) na profilach społecznościowych obydwóch DJów pojawiły się obrazki będące zapowiedzią czegoś nowego.

kalendarz

Producenci, pracując osobno, osiągnęli ogromne sukcesy i stali się rozpoznawalnymi postaciami na – nomen omen – europejskiej scenie muzyki House. Połączenie ich umiejętności i doświadczenia może przynieść światowe hity na miarę “Hello” czy “You Don’t Know Me“. Kto wie – może taki efekt uzyska już “All Day And All Night” – pierwszy efekt brytyjsko-francuskiej współpracy.

Klasyczny house’owy bit w połączeniu z chwytliwą melodią syntezatorów i wpadającym w ucho wokalem zdecydowanie przyciąga uwagę. W utworze wokalnie udzieliła się pochodząca z Nowego Jorku Madison Beer. Miejmy nadzieję, że singiel będzie święcił triumfy nie tylko w międzynarodowych stacjach radiowych, ale i na największych festiwalach. My jesteśmy na tak!

sunrise

kalendarz

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?