Ferry Corsten odznaczony przez holenderską rodzinę królewską. Za zasługi dla kraju

Artysta zdobył otrzymał jeden z najważniejszych tytułów przyznawanych w Królestwie Niderlandów podczas ceremonii, która była niespodzianką.

sunrise

Ferry Corsten to bez cienia wątpliwości jeden z legendarnych twórców na scenie muzyki trance. Cieszy się on ogromnym międzynarodowym uznaniem i wiele razy bywał poważany za swoje muzyczne osiągnięcia. Ostatnio zdobył najprawdopodobniej najważniejsze w jego życiu wyróżnienie – jego zasługi zostały docenione przez holenderską rodzinę królewską. Artyście został nadany tytuł Oficera Orderu Oranje-Nassau.

Ogromny zaszczyt

Order Oranje-Nassau jest odznaczeniem przyznawanym w Królestwie Niderlandów za zasługi cywilne oraz wojskowe. Ferry Corsten przysłużył się swojemu kraju, wnosząc istotny wkład w elektroniczną muzykę taneczną i godnie go reprezentując na całym świecie, jako jedna z ważniejszych postaci w branży.  W przeszłości taki zaszczyt mieli również w swoim udziale Tiësto oraz Armin van Buuren.

kalendarz

Ceremonia była dla artysty niespodzianką. To, że mógł on dostąpić tego zaszczytu, zainicjował jego ojciec, otrzymując wsparcie ze strony branży muzycznej w swoich działaniach.

kalendarz

 Nie potrafię wyrazić słowami, jak wielkim zaszczytem jest dla mnie otrzymanie tej nagrody. Jako żarliwie dumny Holender i jako artysta, który od samego początku chciał dzielić się ze światem wszystkimi pięknymi stronami muzyki tanecznej. Być rozpoznawanym przez holenderską rodzinę królewską tak wiele znaczy. Dziękuję

Ferry Corsten

Niebawem występ w Polsce

Ponad miesiąc temu Ferry Corsten wystąpił w Polsce przy okazji A State Of Trance 1000 Poland. Okazuje się, że polscy fani będą mieli kolejną w tym roku okazję, by być świadkami jego występu. Uhonorowany Holender powraca do Polski tego lata i zagra swój set już 2 lipca podczas Malta Garden Festival w Poznaniu.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?