Startuje sprzedaż biletów na FEST Festival 2023. Najtaniej dla kupujących w ciemno

Osoby, które są w stanie w ciemno (czyli przed ogłoszeniem lineup’u) kupić bilety na FEST Festival 2023, zrobią to w najniższej cenie.

sunrise

Tegoroczna, trzecia już edycja FEST Festival oceniana jest w zdecydowanej większości pozytywnie. Stawia to organizatorów, czyli agencję Follow The Step w całkiem komfortowej pozycji. Udało się bowiem przejść suchą stopą przez pierwszy po pandemii pełnoprawny sezon, w którym nietrudno było się wywrócić na różnego typu trudnościach. Nie znaczy to jednak, że wszystko poszło idealnie – wszak podczas samego festiwalu z lineup’u wypadło kilku artystów, a swoje powody do narzekania miały także osoby niepełnosprawne. Mimo to, ogólny obraz chorzowskiej imprezy jest naprawdę dobry.

Co prawda na nazwiska z przyszłorocznego lineup’u jeszcze trochę poczekamy (najpewniej do jesieni), ale już teraz najzagorzalsi fani wydarzenia, którzy ufają organizatorom pod względem bookingów, mogą stać się posiadaczami wejściówek na FEST Festival 2023. Do trwającej w sumie dwie doby sprzedaży trafiła bowiem pula Fan Tix.

kalendarz

Najniższa cena

Pięciodniowe bilety w tej puli dostępne są w – jak wynika z zapowiedzi organizatorów – najniższej cenie, która wynosi 539 zł. Możliwa jest także opcja dołożenia miejsca na polu namiotowym – wówczas za karnet zapłaci się 659 zł. Istnieje także możliwość zakupienia karnetu na przyszłoroczny FEST w zestawie z dwudniową wejściówką na zbliżający się ON AIR Festival. Jest to zresztą najbardziej ekonomiczna opcja, wszak karnet na wrześniowy event dokładany jest za dopłatą w wysokości 200 zł (podczas, gdy w osobnej sprzedaży kosztuje on 479 zł).

kalendarz

Sprzedaż puli Fan Tix rozpoczęła się w poniedziałek (22 sierpnia) o godzinie 12:00 i potrwa równe 48 godzin. Bilety możecie nabyć pod tym linkiem.

Po raz pierwszy przez 5 dni

Przypominamy – FEST Festival 2023 odbędzie się w dniach 9-13 sierpnia w Parku Śląskim. Będzie to pierwsza pięciodniowa edycja tego wydarzenia.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?