Długo oczekiwane otwarcie FHouse Warsaw już za kilka dni!

Już w następny weekend (13-14 marca) otwarty zostanie FHouse Warsaw – miejsce ściśle związane z marką Fashion TV. Nie zabraknie tam muzyki elektronicznej.

sunrise

Wszelkie znaki na niebie wskazują na to, że w końcu będziemy mogli postawić pierwszy krok (oficjalnie, bo nasza redakcja odwiedziła to miejsce już w czerwcu ubiegłego roku) w murach kamienicy przy ulicy Foksal 19, gdzie mieści się klub FHouse Warsaw. Choć na oficjalnym openingu zabraknie wcześniej zapowiadanego Fedde Le Granda, to i tak na przybyłych gości będą czekać ciekawe atrakcje.

Grand Opening został podzielony na 2 dni. Pierwsi klubowicze będą mogli zawitać już w piątek, 13 marca. Po zaplanowanej na 18:00 uroczystej kolacji rozpocznie się pierwsza impreza. Za deckami między innymi Tyron Dixon, czy madrycki duet Lunnas, sprawujący rezydenturę w klubie Pacha na Ibizie. Gwiazdą wieczoru będzie Gianluca Vacchi, który miał już okazję wystąpić w Polsce podczas ubiegłorocznego Don’t Let Daddy Know w Trójmieście. Wokalnie za to udzieli się Ania J – oficjalny głos Fashion TV.

kalendarz

W drugi dzień warszawską publikę rozgrzeją neeVald oraz Robert Sevilliano – tak więc o house’owe dźwięki możemy być spokojni. Nie zabraknie także pięknych głosów tego wieczoru – aż z Kuby zawita do Warszawy wokalistka Ellys Leon. Gościem specjalnym tego dnia będzie natomiast… była żona samego Davida Guetty, czyli Cathy ze swoim projektem – Cathylicious. Niebawem pojawią się także informacje dotyczące zakupu biletów.

kalendarz

Plakat promujący wydarzenie

FHouse Warsaw będzie zajmować wszystkie cztery kondygnacje będącej w historii miejscem spotkań osób z wyższych sfer kamienicy przy Foksal 19. Na każdym z poziomów na gości czekać będą różne atrakcje – od restauracji, przez cigar room czy bar po salę klubową. Innymi słowy – jest po co przyjść. Poniżej znajdziecie plan całego kompleksu, a szczegóły odnośnie całego wydarzenia – w tym też bilety – znajdziecie pod tym linkiem.

foto: FHouse Warsaw

sunrise

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?