Finał Polish DJs Chart odbędzie się zgodnie z planem? Oto oświadczenie organizatorów

Jak wynika z oświadczenia opublikowanego na social mediach, finał Polish DJs Chart odbędzie się zgodnie z planem, w klubie Wall Street.

2sher

Wtorkowe popołudnie nie było najlepsze dla fanów dobrej zabawy. Podczas konferencji prasowej ministra zdrowia poznaliśmy bowiem szczegóły nowych restrykcji, które dotkną także klubów i dyskotek. Te od 15 grudnia będą musiały być – zgodnie z rozporządzeniem – zamknięte. Wielu właścicieli tych miejsc ma więc do podjęcia szalenie trudną decyzję – czy narazić się na finansowe straty, czy działać mimo zakazów, ryzykując utrudnianie działania przez policję.

Takich dylematów z pewnością nie ma klub Wall Street we Wrocławiu, który – przypomnijmy – jako pierwszy otworzył się w styczniu w ramach akcji #otwieraMY. Teraz ma być podobnie – miejscówka przy Pasażu Niepolda ma zamiar działać mimo covidowych restrykcji.

emuze.me

Co z finałem Polish DJs Chart?

Jedną z imprez, które zaplanowano w tym miejscu na pierwszy weekend zamknięcia klubów, jest wielki finał Polish DJs Chart. Mimo planów włodarzy tego miejsca, organizacja tej imprezy nie była taka oczywista. Ostatecznie jednak, jak wynika z oświadczenia opublikowanego na social mediach rankingu, wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem.

Czasy przyszły niełatwe, ale skoro powiedzieliśmy “A”, to trzeba powiedzieć też “B”. Tym samym Wielki Finał Polish DJs Chart odbędzie się ZGODNIE Z PLANEM. Zapraszamy więc 17 grudnia do wrocławskiego klubu Wall Street!

Jutro podamy Wam lineup wydarzenia, składający się z sześciu postaci z różnych krańców polskiego EDMu. Zagramy więc na klubowo, na tech house’owo, ale także na trance’owo czy hardstyle’owo!

W kolejnych dniach przekażemy dalsze szczegóły natury organizacyjnej. Jutro także będzie można ponownie zakupić bilety.


foto: Kamil Hadyński

ultra

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?