Flume udostępnił swoją paczkę sampli. I to całkowicie za darmo!

Flume postanowił się podzielić swoim nietuzinkowym rzemiosłem, tworząc paczkę z loopami i udostępniając ją w sieci za darmo.

sunrise

W dzisiejszych czasach producenci EDM starają się dać od siebie jak najwięcej dla fanów. Sposoby na to są różne – od wydawania utworów za free po tworzenie merchandise’ów sygnowanych swoją marką. Jednak ostatnio stają się modne ukłony w stronę swoich sympatyków, próbujących jednocześnie sił w produkcji muzyki. Artyści zaczęli udostępniać swoje paczki sampli, nieraz nawet bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Flume, który już w październiku rozpocznie swoją europejską trasę koncertową w naszym kraju, postanowił właśnie takim gestem się wykazać, a to za sprawą udostępnienia swojego sample packa w ramach projektu #flumesounds.

kalendarz

Paczka jest dosyć mała, ponieważ zawiera tylko 12 loopów stworzonych przez Australijczyka. Pod względem tempa oraz stylistyki są one zróżnicowane i charakteryzują się typowymi dla niego brzmieniami. Producenci nieco bardziej eksperymentalnych brzmień powinni być więc wniebowzięci.

kalendarz

Co więcej – osoby które stworzyły swoje numery z użyciem sampli Flume’a, wręcz zachęcane są do wstawienia ich na Twittera i oznaczenia hashtagiem #flumesounds tak, aby zwrócić uwagę samego Harleya. To może być ciekawa ścieżka do kluczowego momentu w karierze każdego utalentowanego producenta, o którym słyszał mało kto.

Paczkę możecie pobrać, klikając tutaj – a potem śmiało do swojego DAWa! 😉

sunrise

kalendarz

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?