gromee

Gromee z drugim w tym roku singlem. Jednocześnie ukazała się jego nowa EPka

“Tiny Sparks” – tak nazywa się nowa EPka, którą wydał właśnie Gromee. Promuje ją nowy singiel pt. “Send Me Your Love”.

emuze.me

Jednym z najbardziej znanych polskich producentów (i to nie tylko tych elektronicznych) jest bez wątpienia Andrzej Gromala aka Gromee. Autor wielu radiowych hitów, uczestnik konkursu Eurowizji czy juror w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”, . Teraz producent z grodu Kraka postanowił część swoich produkcji z ostatnich dwóch lat oraz nowy singiel zapakować w EP’kę “Tiny Sparks”.

emuze.me

Dobrze znane

Nowa epka zawiera 6 starszych utworów Andrzeja oraz najnowszy singiel, który światło dzienne ujrzał w piątek. Możemy więc usłyszeć największe hity Gromee min “Cool Me Down” z INNA czy “Powiedz Mi” z Anią Dąbrowską i Abradabem, ale i również wspomniany nowy singiel. “Send Me Your Love” to kolejna współpraca polsko-rumuńska – tym razem za wokal odpowiada Antonia. Lekki i przyjemny utwór ma po raz kolejny szanse na podbicie radiowych list przebojów. Czy tak się stanie, czas pokaże.

Wakacyjne występy

Gromee zbyt często nie występuje na scenie, lecz w tegoroczne będzie okazja go kilka razy spotkać. Andrzej swoje sety zaprezentuje między innymi na Mamry Festival w Węgorzewie na Mazurach oraz Goldhill Festival w Brodnicy Górnej na Kaszubach. Shining Beats z dumą sprawuje patronat nad obiema imprezami.

Najnowszy utwór od Gromee’go – jak i całą EP’kę – można przesłuchać poniżej.

emuze.me

Fot.Gromysz (do sprawdzenia zdjęcie z naszej biblioteki)

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?