Matys, DJ Kuba & Neitan i nie tylko. Lineup Mamry Festival 2022 coraz szerszy!

Kolejne cztery nazwiska dołączyły do lineup’u Mamry Festival 2022. Są to Kubańczyk, DJ Kuba & Neitan, Matys oraz Gromee.

kalendarz

Coraz ciekawiej dzieje się wokół planowanej na końcówkę lipca przyszłego roku imprezy pod nazwą Mamry Festival. Wydarzenie, do 2019 roku funkcjonujące jako Beach Party Węgorzewo, postanowiło otworzyć się na klimaty inne niż EDM – dzięki temu w składzie artystów znajdują się nie tylko DJe i producenci. Jak pisaliśmy już na naszych łamach, pierwszym nieelektronicznym artystą zaanonsowanym na węgorzewskiej imprezie jest Smolasty. Teraz dołączyło do niego kolejne ciekawe nazwisko polskiej sceny rapowej. Podobnie zresztą w wypadku EDMowej części lineup’u – do ogłoszonych za pierwszym razem Skytecha i Tribbsa dołączają kolejne postaci

Kolejny raper i czołówka polskiego EDMu

Zacznijmy jednak od rapowej części imprezy – do wcześniej ogłoszonego Smolastego, w ostatnich dniach dołączył Kubańczyk. Według informacji, które otrzymaliśmy od organizatorów, nie jest to ich ostatnie słowo w temacie tego typu bookingów na Mamry Festival 2021.

kalendarz

Nikt jednak nie ukrywa tego, że trzonem tej imprezy jest EDM – i niech świadczy o tym ogłoszenie topowych postaci rodzimej sceny. Tym samym do lineup’u dołączyli Gromee, Matys oraz DJ Kuba & Neitan.

ultra

Tym samym lineup Mamry Festival 2021 wygląda na ten moment w taki sposób:

piątek, 29 lipca
DJ Kuba & Neitan
Matys
Skytech
Smolasty

kalendarz

sobota, 30 lipca
Gromee
Kubańczyk
Tribbs

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się już wkrótce.

Bilety od 49 zł

Bilety są już w sprzedaży – można je nabyć na stronie organizatora, a także na stronie ebilet.pl. Za jednodniową wejściówkę obecnie należy zapłacić 49 zł, a za karnet dwudniowy – 79 zł.

ultra

kalendarz


foto: ErZet Arts

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?