kontakt

Temat szczepień zaczyna dominować tegoroczny sezon eventowy. Nie powinno to dziwić – wszak mamy do czynienia z okresem powrotu do przynajmniej względnej normalności po długim czasie koronawirusowej przerwy. Jako pierwsi kwestię podjęli organizatorzy m.in. koncertu Borisa Brejchy oraz FEST Festival 2021. Agencja Follow The Step oznajmiła, że wpuści na te imprezy wyłącznie osoby zaszczepione – jednakże w materii kryteriów wpuszczania posiadaczy biletów na teren wydarzenia doszło do pewnych modyfikacji. Przeczytacie o nich pod tym linkiem.

Dotychczas pozostali elektroniczni promotorzy postanowili poczekać na odpowiedni moment. Tak z pewnością zrobiła agencja MDT Production, która dała sobie czas do końca czerwca na określenie zasad bezpieczeństwa podczas imprezy zastępczej wobec Sunrise Festival. Z kolei organizatorzy Heartbeat Festival postanowili w końcu wyjaśnić nieścisłości w formie oświadczenia.

Czy niezaszczepieni wejdą na Heartbeat Festival?

Jak czytamy, na teren organizowanej w Trzciance imprezy będzie mógł wejść każdy posiadacz biletu – niezależnie od jego stanu szczepienia przeciwko COVID-19. Oczywiście nadal będą obowiązywać pewne limity – jednakże organizatorzy deklarują zarządzanie sposobem organizacji imprezy w taki sposób, aby komfort został zachowany.

Ważną rzeczą będzie też weryfikacja stanu zdrowia na wejściu – ta będzie się odbywała na dwa sposoby. Są one opisane w oświadczeniu, którego treść znajdziecie poniżej.

Heartbeat Festival 2021 – oświadczenie

Kochani,

Dostajemy od Was sporo zapytań odnośnie tego, jak będzie wyglądał wstęp na nasz festiwal w tym roku. Mamy nadzieję, że w tym poście rozwiejemy Wasze wszystkie wątpliwości. Na tą chwilę sytuacja koncertów i festiwali może nadal nie jest idealna, ale też nie jest najgorsza – co pozwala nam mimo wszystko zorganizować nasze coroczne święto.

Przyglądając się aktualnym restrykcjom podjęliśmy decyzję, że wstęp na teren festiwalu ma prawo KAŻDY – zaszczepieni oraz niezaszczepieni. Oczywiście są pewne limity, których musimy się trzymać, niemniej jednak podział terenu na strefy, który chcemy zastosować i odpowiednio zabezpieczyć będzie pozwalał nam na to, aby procent osób niezaszczepionych był stosunkowo większy.

Weryfikację przy wejściu będziemy wykonywać na dwa sposoby:
pisemne, indywidualne oświadczenie o stanie zdrowia, przejściu choroby oraz szczepieniu
– certyfikat szczepienia w aplikacji mObywatel lub oświadczenie z portalu gov.pl o zaszczepieniu.

Do Heartbeat Festiwal pozostał ponad miesiąc. Mamy nadzieję, że do tego czasu jeszcze sporo się zmieni, na lepsze oczywiście. Nadal czekamy na decyzję rządu odnośnie tego, czy organizatorzy będą mogli weryfikować osoby z negatywnym wynikiem testu zrobionym 48h przed wydarzeniem, co na pewno ułatwi wiele spraw.

Podsumowując, każdy z Was jest u nas mile widziany! Nasza idea jest wciąż żywa… chcemy pomagać, jednoczyć i darzyć sympatią każdego człowieka ❤ Cieszy nas to, że sprzedaż biletów jest naprawdę imponująca. To znak że tęskniliście tak mocno jak my ❤

Do zobaczenia już niebawem, Heartbeat Family!

Solidny zestaw artystów

Poznaliśmy już niemal wszystkie zagraniczne postaci z lineup’u Heartbeat Festival 2021. Na ten moment skład artystów wygląda następująco:

Blastoyz
Brooks
Headhunterz
Mike Williams
Moksi
Noisecontrollers

Bilety w dalszym ciągu można kupić na stronie heartbeat.abilet.pl.


foto: ErZet Arts

kontakt