kontakt

Zagraniczny skład to nie wszystko – wiedzą o tym organizatorzy festiwali w naszym kraju. Mamy wszak solidną stawkę polskich producentów, i to niezależnie o tym, czy mówimy o muzyce trance, czy l brzmieniach techno, czy – tak jak tutaj – o bardziej “mainstage’owych” klimatach. Tym samym włodarze eventów pokroju Sunrise Festival czy Heartbeat Festival o ten aspekt zazwyczaj dbają – i nie inaczej jest tym razem. O tej pierwszej imprezie (a konkretnie o jej edycji “zastępczej” poczytacie tutaj – my z kolei skupmy się na tym, co będzie się dziać w Trzciance.

Polski skład ujawniony

Już kilkanaście dni temu poznaliśmy wszystkich zagranicznych artystów, którzy zagrają swoje (i nie tylko) sztosy nad jeziorem Logo. Teraz lineup został uzupełniony o polski skład, który naprawdę imponuje. Mamy bowiem do czynienia z topowymi postaciami rodzimej sceny EDM, okraszonymi lokalną (wielkopolską) reprezentacją.

I tak – w ubiegły piątek lineup zasilił Blinders, który tym razem zamelduje się w Trzciance 6 sierpnia.

Dzień później za deckami zamelduje się I.GOT.U.

We wtorek do piątkowego składu dołączyli Skytech

…oraz Guy Arthur.

Środowe ogłoszenia dotyczyły soboty, a więc drugiego dnia festiwalu. Właśnie wtedy atmosferę rozkręci Roobs, rezydent klubu Manhattan w Czekanowie…

…a na sam koniec dnia swoje gwoździe wbije niespodziewany gość – Regain. Ten booking z pewnością jest zaskakujący – wszak jeszcze nigdy w Trzciance nie grał artysta reprezentujący tak mocne brzmienia.

Domknięcie składu DJów stanowią lokalni gracze, których można usłyszeć co tydzień chociażby w działającym w sezonie na miejscu festiwalu Logo Beach Bar. Tym samym 6 sierpnia zagrają Feiver oraz Dirty Fruit, a 7 sierpnia – Dane. Natomiast cały festiwal swoim setem otworzy zwycięzca DJ contestu – Housemaker.

Heartbeat Festival 2021 – lineup

Tym samym znamy już wszystkie nazwiska na pierwsze dwa dni festiwalu. Lineup prezentuje się więc następująco:

piątek, 6 sierpnia
Headhunterz
Mike Williams
Blastoyz
Skytech
Blinders
Guy Arthur
Dirty Fruit
Feiver
Housemaker

sobota, 7 sierpnia
NERVO
Noisecontrollers
Brooks
Moksi
I.GOT.U
Regain
Roobs
Dane

To nie koniec ogłoszeń – już wkrótce dowiemy się, kto zagra na sobotnim before party oraz na niedzielnym after party.

Przypomnijmy – Heartbeat Festival 2021 odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia w Trzciance, nad jeziorem Logo. Bilety na to wydarzenie możecie nabyć pod tym linkiem.


foto: ErZet Arts

kontakt