kontakt

Wielkimi krokami zbliża się Heartbeat Festival 2021. W dniach 6-8 sierpnia w Trzciance znów pojawią się tysiące głodnych muzyki elektronicznej fanów dobrej zabawy. Budowa infrastruktury powoli zaczyna ruszać, zaś sama scena zacznie piąć się w górę już w piątek. Tymczasem organizatorzy postanowili uaktualnić reguły wstępu na imprezę.

Jak wiadomo, tegoroczne festiwale muszą stosować się do pewnych reguł, związanych z pandemią koronawirusa. Nie omija to również Heartbeat Festival – już jakiś czas temu organizatorzy zaprezentowali reguły wstępu na tegoroczne wydarzenie. W międzyczasie jednak odbyło się wiele innych imprez, które wypracowały nieco inny sposób weryfikacji uczestników – i bazując właśnie na tych doświadczeniach, Stowarzyszenie “Gramy Z Sercem” postanowiło dokonać aktualizacji.

Pewne zmiany

Głównym czynnikiem są tutaj przepisy o ochronie danych osobowych mówiące, że organizatorzy imprez nie mogą zbierać od uczestników oświadczeń dotyczących stanu zdrowia. W zgodzie z tą wykładnią, również na Heartbeat Festival wystarczającym będzie okazanie oświadczenia. Jak wynika ze statementu organizatorów, będzie to jednocześnie jedyny dokument, jaki będzie honorowany w kwestii weryfikacji epidemiologicznej.

Czytamy w nim również, że na teren imprezy wstęp będzie mieć każdy posiadacz biletu, niezależnie od statusu zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Heartbeat Festival 2021 – oświadczenie

Przychodzimy do Was z aktualizacją warunków uczestnictwa w Heartbeat Festival 2021.

Na początek chcemy podkreślić jedną, naprawdę ważną rzecz. Prawo wstępu na Heartbeat Festival 2021 będzie mieć KAŻDY posiadacz biletu – niezależnie od jego statusu zaszczepienia.

Bazując na doświadczeniach ostatnich tygodni, postanowiliśmy uprościć warunki uczestnictwa w naszym wydarzeniu.

Oprócz okazania biletu wstępu, warunkiem wejścia na teren Heartbeat Festival 2021 będzie TYLKO I WYŁĄCZNIE okazanie rzetelnie wypełnionego oświadczenia, które znajdziecie pod tym linkiem: https://tinyurl.com/oswiadczenieuczestnika

Oświadczenie należy więc pobrać, wydrukować, wypełnić i okazać przy wejściu na teren imprezy. Ze względów logistycznych nie będzie możliwości wypełnienia oświadczenia na miejscu.

Oświadczeń, z racji obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych, nie możemy od Was zbierać. Wystarczy, że okażecie je nam w celu weryfikacji.

Do imprezy zostało dosłownie kilka dni. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak wielką przyjemność sprawia nam fakt, iż już wkrótce będziemy mogli Was zobaczyć pod sceną. Już w piątek startuje budowa infrastruktury festiwalowej – i możemy Wam zdradzić, że będzie to najbardziej spektakularna scena w historii trzcianeckich imprez z muzyką elektroniczną.

Do zobaczenia, Heartbeat Family! ❤

Przypominamy – Heartbeat Festival 2021 odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia nad jeziorem Logo w Trzciance. Lineup nadchodzącej edycji znajdziecie pod tym linkiem, zaś bilety są dostępne na stronie organizatora.

foto: ErZet Arts

kontakt