kontakt

Tegoroczny sezon festiwalowy z całą pewnością jest już bardziej bogaty niż ten ubiegłoroczny. Wyposzczeni po ponad roku posuchy fani dobrej zabawy już od paru tygodni nadrabiają spore zaległości – a największe wydarzenia jeszcze przed nami. Jednym z nich jest odbywający się w dniach 6-8 sierpnia Heartbeat Festival. Jubileuszowa, 10. edycja trzcianeckich imprez z muzyką elektroniczną miała mieć miejsce w ubiegłym roku – jako pierwsza po zmianie nazwy – ale ostatecznie termin musiał zostać zmieniany trzykrotnie. Teraz jest już pewne, że spotkamy się w pierwszy weekend sierpnia w Trzciance, a na postawionej nad jeziorem Logo scenie wystąpią solidne postaci świata EDM.

Ostatnie nazwiska

A skoro jesteśmy przy postaciach, to poznaliśmy już je wszystkie. Organizatorzy czekali nieco na ujawnienie brakujących nazwisk zasilających niedzielne after party – ale teraz mamy już pełną wiedzę, która zresztą od pierwszych ogłoszeń była warta uwagi.

Podczas niedzielnej, darmowej imprezy za DJką wylądują Maiqel, Matush oraz Sasha Dubrovsky. Wokalnie udzielać się będzie MC Jacob A, a na saksofonie przygrywać będzie Banan On Sax.

Heartbeat Festival 2021 – pełny lineup

Tym samym pełny lineup Heartbeat Festival z podziałem na dni wygląda następująco:

piątek, 6 sierpnia
Headhunterz
Mike Williams
Blastoyz
Skytech
Blinders
Guy Arthur
Dirty Fruit
Feiver
Housemaker

sobota, 7 sierpnia
NERVO
Noisecontrollers
Brooks
Moksi
I.GOT.U
Regain
Roobs
Dane

niedziela, 8 sierpnia
Maiqel
Matush
Sasha Dubrovsky
MC Jacob A
Banan On Sax

Za niedługo powinniśmy poznać także timetable imprezy.

Przypomnijmy – Heartbeat Festival 2021 odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia w Trzciance, nad jeziorem Logo. Bilety w dalszym ciągu są do kupienia – znajdziecie je na stronie heartbeat.abilet.pl.

foto: ErZet Arts

kontakt