La Fuente powraca do labelu Olivera Heldensa w dziewiątej odsłonie serii “DJ Tools”!

Już w piątek premiera kolejnej odsłony “Heldeep DJ Tools”. Tym razem swoją cegiełkę dołożyli m.in. La Fuente oraz Oomloud. To będzie materiał wagi ciężkiej!

kalendarz

Wytwórnia muzyczna Olivera Heldensa w ciągu kilku lat na stałe wrosła w świat muzyki tanecznej, dostarczając na parkiety dobry sort utworów z gatunków House, Future House, Tech House i Bass House. Oprócz singli, Heldeep Records regularnie wydaje mini-albumy zatytułowane “Heldeep DJ Tools EP”. Do tej pory na rynku pojawiło się 8 części extended play’a – pierwsza z nich dokładnie 14 marca 2016 roku.

Niemal 3 lata po debiucie, Heldeep prezentuje dziewiątą odsłonę składanki, która ma zostać oficjalnie oddana w ręce słuchaczy już 1 marca. Kilka dni przed premierą wytwórnia ujawniła tracklistę i fragmenty utworów. Na EP’ce znajdą się 4 single od takich artystów, jak La Fuente, Oomloud, Wolsh & Sunroi oraz Green Tree.

kalendarz

Słuchając tych krótkich fragmentów nie sposób usiedzieć w miejscu, dlatego coś czujemy, że nie będzie chyba nam dane zapomnieć szybko o tych numerach, które swobodnie mogą stanowić reprezentatywną próbkę możliwości Heldeep.

ultra

La Fuente w “Pluck House” porywa przewodnim motywem, który na długo zostaje w pamięci. “Braincrush” od Oomloud zadziwia nieco bardziej technicznymi dźwiękami łącząc je z charakterystycznym dla produkcji duetu “plumkaniem”. Wolsh & Sunroi wysmażyli “We Rolling” – to mocny bass z elementami electro. Takie połączenie “połamie” żebra niejednemu klubowiczowi. W podobnym stylu prezentuje się ostatni track na EP’ce – “Architect”. Mroczny wokal wpada w ucho, a w połączeniu z soczystym bassem wypada wręcz bosko. Green Tree wiedzą, jak porwać fanów mocniejszych bitów do zabawy.

Polecamy gorąco to wydawnictwo – podobnie jak najnowszy, nawiązujący do muzyki Funk singiel Olivera Heldensa.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?