Illenium wydaje swój czwarty studyjny album. Future Bass w najlepszym wydaniu!

Jedna z czołowych postaci świata future bass wydała właśnie czwarty studyjny album. Illenium postawił na to, z czego jest znany.

2sher

Amerykański DJ i producent muzyczny Nicholas Miller, który występuje pod aliasem Illenium, na Starym Kontynencie nie jest tak popularny, jak za oceanem. Twórczość trzydziestolatka na amerykańskiej ziemi jest szeroko rozchwytywana, o czym mogą świadczyć liczby. Ponad 11 milionów słuchaczy każdego miesiąca na Spotify czy ostatni solowy koncert dla 70 tysięcznej publiczności to tylko część z nich. Teraz Nicholas wydaje swój czwarty studyjny album.

Sporo nowości

Fallen Embers“, bo taki nosi tytuł najnowszy krążek Amerykanina zawiera 14 utworów, z czego 8 jest zupełnie nowych. Prócz “Nightlight”, które odsłuchano już ponad 54 miliony razy na Spotify otrzymujemy współprace między innymi z takimi postaciami, jak Krewella, SLANDER czy Excision. Illenium w swoim czwartym albumie stawia na tom z czego najbardziej jest znany – czyli mieszkankę future bass z trap’em urozmaicony przeróżnymi wokalami. Nie brakuje jednak drapieżnego pazura, tak jak choćby w “In My Mind”, co jest urozmiceniem na tle całego albumu.

emuze.me

Najnowszy album Illenium “Fallen Embers” możecie odsłuchać poniżej.

emuze.me

ultra

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?